חברת התעופה הקנייתית Astral Aviation השיקה מסלול מטען מנמל התעופה ניירובי לתל אביב!

חברת תעופת המטען (קרגו) הקנייתית Astral Aviation השיקה טיסת מטען חדשה מנמל התעופה ניירובי לתל אביב. המסלול המתוזמן יופעל על ידי מטוס מטען בואינג 757 וישרת את הביקוש לטיסות מטען בין המדינות.

בטקס ההשקה שהתקיים ביוני האחרון, בבסיס האם של Astral בנמל התעופה הבינלאומי ג’ומו קיינתה, אמר מנכ”ל החברה, סנג’יב גאדי, כי “הטיסה הישירה מנמל התעופה ניירובי לתל אביב תצמצם את זמן ההעברה מ-24 שעות ל-5 שעות עבור מוצרי מזון קנייתים, שקודם לכן היו מוסדרים ומועברים דרך צמתי תעבורה (hubs) אחרים כגון איסטנבול, אדיס אבבה ודוחא.” גאדי הוסיף כי “טיסת ההחזרה תאפשר לייצוא מישראל להגיע לאפריקה דרך המרכז של Astral בניירובי, ותחזק את הקשרים הכלכליים בין קניה לישראל”.

טיסות המטען של אסטרל מאפשרות מזה מספר חודשים הובלה יעילה של מוצרי מזון, בעיקר אננסים וירקות. היוזמה צפויה גם לעודד שיתופי פעולה הדדיים בין יזמים וחברות בשתי המדינות. גורמים בחברה מסרו כי “שותפויות כאלה הן בין Astral Aviation ל-El Al Cargo ו-Challenge Airlines, עשויות לאפשר הזרמת מטענים אפריקאים מרשתות גלובאליות אל המרכז האסטרטגי של Astral בניירובי דרך תל אביב”. בתוך כך, הודיעה החברה כי היא מתכננת להגדיל את תדירותה משירות שבועי לשירות פעמיים בשבוע ותעבור להשתמש ב-767F.

בתל אביב מיוצגת Astral Aviation על ידי GSA Globespeed Ltd. הטיפול במטענים מסופק על ידי Maman/ Laufer Aviation.

איחלנו לכל הנוגעים בדבר הצלחה! 🙂

צור קשר עם:

ברק גרנות

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל