מגוון הזדמנויות בקניה מחכות לחברות ישראליות!

שלום חברים!

לאחרונה נפגשתי עם נציג בכיר מקבוצה עסקית גדולה ומובילה כאן בקניה, העוסקת (בין השאר) בהפצה, לוגיסטיקה, רכש ומימון, הפועלת בניה ובמדינות נוספות במזרח אפריקה. מטרת הפגישה הייתה, בגדול, להכיר ולהתעדכן על שיתופי פעולה וחיבורים עסקיים שונים אותם יצרה הנספחות הכלכלית בקניה עוד בטרם תקופתי בשוק המקומי.

בין השאר, שמעתי על כוונת החברה להרחיב הפצת מוצרים אלכוהוליים מתוצרת ישראל, לחבור לחברות ישראליות בתחום המיקרו מימון ולאתר חברות טכנולוגיה ישראליות שיכולות לסייע בהגדלת תפוקת ‘קנה סוכר’ (הגדלת תפוקה לדונם כדי להבטיח יבול מוגבר של קנה סוכר).

כמו כן, בכוונת החברה להעמיק את העיסוק בתחום ההפצה של מוני מים חכמים ולאתר חברות ישראליות שיכולות להשתלב בפרויקט סכר מים גדול במחוז Kiambu, בדגש על משקיע שיוכל להשתלב כמפיץ ומוביל מים מהסכר למשתמשי הקצה באמצעות טכנולוגיית מים חכמה. בנוסף, החברה מתעניינת לאתר שותף עסקי מישראל המתמחה בהתמודדות עם NRW, על מנת להביא להפחתה בבזבוז חברת המים בניירובי. 

מזווית אחרת, החברה מחפשת קיטים לבדיקה עצמית של איידס (HIV) בעלי אישור של ארגון הבריאות העולמי (WHO) 

יש לכם פתרונות בתחומים הנזכרים לעיל? השוק הקנייתי מעניין אתכם?

נשמח לשמוע על כך!

אנא פנו אלינו באמצעות טופס פניות יצואנים ונשמח לחבר אתכם לחברה המדוברת ולמגוון חברות נוספות המביעות עניין בפתרונות ‘כחול לבן’!

צור קשר עם:

ברק גרנות

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל