מפגש ייעודי להגנה על זכויות קניין רוחני ופטנטים בהודו

הפרות קניין רוחני הן תמיד נושא כאוב, בעיקר כאשר בוחרים לפנות לשווקים מתפתחים בהם הרגולציה מסועפת, משתנה ולעיתים לא ברורה. הסביבה הרגולטורית בהודו היא מסועפת פי כמה: חוקים פדרליים, חוקים מדינתיים, מערכת בתי משפט מקומיים, גבוה ועליון לא מוסיפים לקערת הספגטי שנקראת זכויות קניין בהודו. ובכל זאת, כדי להצליח בשוק הענק הזה ולמצות את הפוטנציאל העסקי בו, אין ברירה אלא להכיר את חוקי הקניין הרוחני המקומיים.

לטובת כך אנחנו מזמינים את החברות הישראליות להשתתף בסמינר פרקטי וייעודי – המדריך להגנה על זכויות קניין רוחני ופטנטים בהודו אשר יערך ב2 לנובמבר בין השעות 14:00-15:30

במהלך המפגש יציגו מומחי קניין רוחני מהודו את הסביבה הרגולטורית במדינה ויסקרו את הצעדים הפרקטיים שעל כל חברה לנקוט לפני כניסתה לשוק, במהלך פעילותה בשוק ההודי ובמקרים בהם היא נתקלת בהפרה. הסמינר יסקור מספר מקרי בוחן של פעילותן של חברות בינלאומיות שונות בתת יבשת וייתן את הדגשים מניסיונן. בנוסף, תנתן אפשרות להעלות שאלות וסוגיות בפני המציגים בהקשר של אתגרים או התלבטויות קיימות.

זוהי הזדמנות מצוינת לכל חברה שפועלת בהודו או שוקלת לפתוח פעילות במדינה להגיע ולרכוש ידע וכלים חשובים אשר יסייעו לכן בהצלחתכן בכלכלה החמישית בגודלה בעולם.

לפרטים נוספים ניתן לפנות אלינו ב: delhi@israeltrade.gov.il

הרשמה מראש נדרשת בכתובת המייל הבאה:  contact@israel-asia.org

צור קשר עם:

נטאשה זנגין

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל