סקטור החקלאות בהודו

סקטור החקלאות בהודו צומח בעיקר בגלל הגידול המהיר באוכלוסייה. זה נתמך עוד יותר על ידי גידול בהכנסות הכפריות והעירוניות שהובילו לביקוש למוצרים חקלאיים ברחבי הארץ. בהתאם לכך, האימוץ של שיטות מתקדמות, כמו חקלאות חכמה, בינה מלאכותית , מערכת מידע גיאוגרפית, רחפניים וטכנולוגיות חיישני מרחוק, ויישומי חקלאות תורמים לצמיחה. לשוק. מדיניות ממשלתית חיובית ויוזמות שונות ברחבי הודו לתמוך ולשדרג את התשתית החקלאית הכוללת, לרבות מסגרות אשראי לחקלאים ותוכניות ביטוח יבול ותמריצים שונים לתנועת מוצרי חקלאות באמצעות תחבורה אווירית ברחבי העולם, משפיעה לטובה על השוק. השוק מונע עוד יותר מההעדפה הנרחבת של מוצרים חקלאיים אורגניים בקרב ההמונים. גורמים אחרים, לרבות השימוש של שירותים נוספים, כמו אחסון קר ומחסנים, תנאים אגרו-אקלימיים מגוונים, שיעור גבוה של קרקע חקלאית ודיגיטציה מהירה, משפיעים לטובה גם על השוק ברחבי הודו.

תעשיית החקלאות בהודו הגיעה לכ – 71000 מיליארד רופי ב-2021. פלטפורמות קמעונות  אפשרו לחקלאים למכור ישירות את מוצריהם לצרכנים. גם הקמת מערכת הבנקאות והאשראי הכפרית משחקת תפקיד מרכזי בצמיחת הענף. תעשיית החקלאות ההודית צפויה להגיע לכ- 140,000 מיליארד רופי עד ל- 2027. תעשיית החקלאות בהודו כוללת חקלאות, ציוד חקלאי, דשנים, חומרי הדברה, אחסנה, שרשרת קירור, עיבוד מזון, שוק החלב, גידול פרחים, גידול דגים, גידול סדרתי, זרעים, דיג, עופות, גידול בעלי חיים, בעלי חיים מזון, וביו-חקלאות. בין אלה, מגזר החקלאות מהווה את נתח השוק הגדול ביותר בענף החקלאות.

יש הזדמנויות לשת”פ עם חברות הודיות בתחומים השונים בתעשיית החקלאות. לקבל פרטים ניתן לפנות ל- bangalore@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

יוסף (ג'ואי) אברהם

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל