באפריל 2019 סיפרתי לכם בבלוג על תחרות סטארט אפים של חברת המכרות NEXA הברזילאית. החברה שהייתה בקשר עם הנספחות התרשמה מאוד מהחדשנות הישראלית בתחומים מגוונים וביקשה להגיע, לבקר ולפגוש חברות ישראליות העונות על האתגרים שפרסמה. עם הגעתה ובשיתוף מכון הייצוא הצליחה החברה לפגוש מעל ל- 20 חברות ישראליות ולאתר כמה חברות שהגיעו לשלבים מתקדמים בתחרות.

כעת נפתח האתגר שוב וקורא לחברות מעולם כולו להגיש את מועמדותן לתחרות. החברה מיפתה 8 אתגרים אליהם היא מכוונת למצוא פתרונות, חברות שימצאו מתאימות לאחר הגשת המועמדות יתארחו באתרי החברה לקיום פיילוט והוכחות היתכנות של המוצר.

חברת NEXA היא חלק מקבוצת Votorantim לה עסקים בתחומי הבנייה, הבנקים, המכרות, אלומיניום, אנרגיה והשקעות. קבוצה ותיקה וחזקה בברזיל כולה. תחום המכרות בברזיל מהווה 5% מהתל”ג ממעל ל- 10,000 מכרות בתחומים שונים כמו: פלדה, דשנים, ברזל, ניקל ועוד.

לקריאה על האתגרים והגשת מועמדות בלינק הבא: Nexa Challenges

לפרטים נוספים ניתן לפנות אלינו


טלי סגל- אורדנטליך

הנספחת הכלכלית בריו דה ז'נרו, ברזיל מאז ינואר 2018. בוגרת תואר ראשון במדעי המדינה ולימודי מזרח אסיה ובעלת תואר שני במדעי המדינה בהתמחות בתקשורת פוליטית, שני התארים מהאוניברסיטה העברית בירושלים.  טלי הצטרפה למשרד הכלכלה והתעשייה בשנת 2016 ולאחר סיום קורס הצוערים שימשה בתפקיד ראש ענף בדסק אירופה למשך כשנתיים. לפני ההצטרפות לשירות הציבורי טלי עבדה כמנהלת מרכז גיוס בחברת הייטק אמריקאית.  דוברת אנגלית וצרפתית.  " ברזיל היא מדינה גדולה ומגוונת עם שוק ענק והמון הזדמנויות, זו אחת הסיבות שיש בה שתי נציגויות מסחריות של משרד הכלכלה בריו ובסאו פאולו. המרחק מישראל והשוני התרבותי יכולים להוות אתגר אך עם זאת חשוב להבין את הפוטנציאל הרב הטמון בארץ המדהימה הזו. אני קוראת לכל חברה שחושבת להגיע לברזיל להיות עמנו בקשר."  
צור קשר עם: טלי סגל- אורדנטליך
ליצירת קשר לחצו >>