ספטמבר 29, 2020
ספטמבר 29, 2020

היחידה להתנהגות עיסקית נאותה במינהל סחר חוץ של משרד הכלכלה והתעשייה שמחה להיות שותפה להשקת תכנית הסיוע של המשרד לנושאים אסטרטגיים – תכנית “Impact Nation”, שמטרתה לעודד חברות ישראליות לפרסם דוחות אחריות חברתית בהיקף של שלושה מיליון ₪.

כיום, פרסום דו”ח אחריות תאגידית הינו כלי תחרותי המהווה יתרון עבור חברות ישראליות בשווקים הזרים ובמשיכת השקעות, אך לא רק– זהו כלי משמעותי בהתמודדות עם האתגרים החדשים של אחריות תאגידית.

היחידה להתנהגות עיסקית נאותה במשרד הכלכלה והתעשייה, מזמינה את כל החברות הישראליות לנצל הזדמנות זו, ולצאת לדרך – להערך ולהכין דו”ח אחריות תאגידית בחברתכם. בהזדמנות זו, נציין כי בימים אלו אנו נמצאים לקראת סיום פרוייקט כתיבת מדריך פעולה לצורך הכנת דו”ח אחריות תאגידית אשר יופץ בקרוב במדיות של מינהל סחר חוץ.

מטרת התכנית- לעודד חברות לפרסם דוחות אחריות ESG, שישקפו נאותה את ההשפעה הסביבתית והחברתית של פעילותן העסקית, לצד דיווח התנהלות עסקית הוגנת והגונה, הכל לפי עקרונות הממשל התאגידי בהתאם לנורמות הבינ”ל. במסגרת התכנית, יחולקו מענקים כספיים עד לגובה של 100,000 ₪.

מידע על  התכנית המוצעת ניתן למצוא באתר האינטרנט של המשרד לנושאים אסטרטגיים: https://www.gov.il/he/Departments/General/impact230920.

  • בקשות ניתן להגיש בין התאריכים  13.10.2020, כ”ה בתשרי תשפ”א, ועד ליום 27.11.2020, י”א בכסלו, תשפ”א בשעה 23:59.

ניתן להמשיך ולהתעדכן בכתבות ואירועים רלוונטים ע”י הרשמה לניוזלטר של מינהל סחר חוץ.

כמו כן, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר בפנייה לתיבת המייל של היחידה להתנהגות עסקית נאותה: NCP.israel@Economy.gov.il

 

 

 


תמר קושר

הנספחת הכלכלית בסיאול, ד. קוריאה: תמר, בוגרת קורס הנספחים הכלכליים לשנת 2017, ומשמשת בשנתיים האחרונות כצוערת במחלקת הארגונים הבינלאומיים במינהל סחר חוץ. לפני כן שימשה תמר כצוערת במחלקת צפון אמריקה. תמר בעלת תואר שני בדיפלומטיה וביטחון בתוכנית לבכירים של אוניברסיטת ת”א ובעלת תואר ראשון בהנדסת גיאו-אינפורמציה מהטכניון. טרם הצטרפותה למשרד הכלכלה והתעשייה, סיימה תמר שירות קבע בדרגת רס”ן כראש מדור קשרי חוץ צבאיים. לתמר ניסיון במגוון תפקידים בעולמות הדיפלומטיה, השיווק והפיתוח העיסקי.
צור קשר עם: תמר קושר
ליצירת קשר לחצו >>