שרת הכלכלה והתעשייה, האלופה (במיל’) אורנה ברביבאי, העניקה הבוקר (יום ד’, ה-20.7) כתבי מינוי ל-18 נציגים כלכליים אשר יצאו לשליחות בשבועות הקרובים.

לאחר 3 שנים, מתקיים השבוע כנס הנספחים הכלכליים של מינהל סחר חוץ, בכנס משתתפים נציגות ונציגים כלכליים מ-55 נציגויות של משרד הכלכלה והתעשייה ברחבי העולם

צילום: מיכאל דימנשטיין, לע”מ
שרת הכלכלה והתעשייה, האלופה (במיל’) אורנה ברביבאי: “מינהל סחר חוץ עושה עבודה בעלת חשיבות עצומה למשק ולתעשייה הישראלית עם הפעלת מערך של נספחות ונספחים כלכליים, המסייעים יום-יום ליצואנים, לתעשייה ולצמיחה במשק. המאמצים לקידום היצוא, משיכת ההשקעות והתמיכה בפעילות השיווקית של חברות ישראליות בחו”ל, מתרחשים במקביל למהלכים פורצי דרך שאנו, במשרד הכלכלה והתעשייה, מובילים לפתיחת השוק ליבוא, הקלת הרגולציה על העסקים והבאת קמעונאיות זרות לישראל. אני מברכת את החברות הישראליות וגורמי הממשל שמובילים את כלכלת ישראל לשיאים שטרם נראו, ובטוחה שעבודתכם תבוא לידי ביטוי בהמשך הגידול בנתוני היצוא בשנה הנוכחית ובבאות אחריה”.
במהלך מפגש השרה עם מערך הנספחות והנספחים הכלכליים של משרד הכלכלה והתעשייה הישראלי ברחבי העולם, התקיים שיח פתוח של שרת הכלכלה עם הנספחות והנספחים, אשר הציגה בפניהם את חזונה לשנת העבודה 2022-2023. בתום המפגש, התקיים טקס הענקת כתבי מינוי ל-18 הנספחות והנספחים הכלכליים העתידים לצאת לשליחותם הממלכתית בשבועות הקרובים. עוד במסגרת הכנס, הוגש הבוקר לשרת הכלכלה והתעשייה, “דוח ההתפתחויות ביצוא 2021” – שחובר על ידי המחלקה הכלכלית במינהל סחר חוץ.

רוצה להכיר את 18 הנספחות והנספחים הכלכליים שיוצאים לשליחות בקרוב? יש ללחוץ על הקישור כאן  

נאחל בהצלחה רבה לכל הנציגות והנציגים הכלכליים, עלו והצליחו בשליחות! הצלחתכן.ם הינה הצלחת התעשייה הישראלית!

מטה מינהל סחר חוץ

צור קשר עם: מטה מינהל סחר חוץ
ליצירת קשר לחצו >>