פברואר 21, 2017

לפני שבועיים הסתיימו בוייטנאם חגיגות ה”טט”, הוא ראש השנה הוייטנאמי, המסמל את בוא האביב, והחלה לה רשמית שנת התרנגול. כעת, לאחר שכולם איחלו האחד לשני שנה טובה, או “Chúc Mừng Năm Mới” ובילו ארוכות עם משפחותיהם כמיטב המסורת תוך זניחת העסקים לזמן מה, הפעילות במדינה חוזרת אט אט לקצב הרגיל.

המדינה מציגה צמיחה יציבה ומהירה לאורך רבע המאה האחרונה ששנייה רק לסין, ומעבר של מיליוני אנשים למעמד הבינוני, תוך שינוי סטטוס גלובלי ל-“Middle Income Country”. עקב כך מדינות רבות מתעניינותבפוטנציאל העסקי הגלום בה, והנושא זוכה חדשות לבקרים להכתרה בעיתונות כ”נמר האסייתי” העולה, למשל כאן.

הנספחות המסחרית בוייטנאם פועלת לסיוע למימוש הפוטנציאל הנ”ל עבור החברות הישראליות ולסייע להן בכניסה לשוק או הרחבת פעילות קיימת. זאת נעשה באמצעות ייזום משלחות נכנסות ויוצאות, ארגון סמינרים עסקיים, וכמובן סיוע תפור למידות כל חברה בנושאים כמו מציאת שותף פוטנציאליים, מידע על השוק ורגולציה, חיבור עם לקוחות קצה בסקטור הפרטי והממשלתי ועוד.

rooster

 

 

השנה החדשה מביאה עמה גם הזדמנויות ובשורות חדשות עבור חברות ישראליות בוייטנאם, ובראשן ההזדמנות הייחודית לקחת חלק במשלחת העסקית שתצטרף לנשיא המדינה ראובן ריבלין במהלך ביקורו בוייטנאם.

במשלחת מוזמנים לקחת חלק ראשי חברות ישראליות בתחומי היעד: חקלאות, מים ואנרגיה מתחדשת. הנספחות המסחרית בהאנוי מארגנת ומתאמת תכנית עשירה ומרתקת עבור נבחרת החברות, הכוללת גם שני פורומים עסקיים בפרופיל גבוה, בהאנוי ובהו-צ’י-מין סיטי (סייגון) בשיתוף לשכת המסחר הוייטנאמית ובמעמד נשיא המדינה. במסגרת הפורום העסקי יתואמו לחברות פגישות אישיות עם לקוחות ושותפים פוטנציאליים. בנוסף התכנית תכלול ביקורים בארגונים בינ”ל כמו הבנק העולמי, אירוח ופגישות עם בכירי ממשל וכן עם הסקטור הפרטי במדינה.

ניתן להירשם למשלחת ולקבל פרטים נוספים באמצעות מכון הייצוא, אשר משתף פעולה עם מינהל סחר חוץ בתיאום וארגון המשלחת.

מוזמנים לפנות לנספחות המסחרית בוייטנאם
ב- Vietnam@israeltrade.gov.il

 


יניב טסל

יניב סיים את תפקידו כנספח הכלכלי של ישראל בוייטנאם
צור קשר עם: יניב טסל
ליצירת קשר לחצו >>