60 חברות ישראליות מתחום הבריאות משתתפות באירוע, אותו פתח סגן שר הבריאות הבריטי

ביוזמת הנספחות הכלכלית של מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה בלונדון, מתקיים השבוע ‘שבוע חדשנות בריאותית’ במסגרתו, מציגות לא פחות מ-60 (!) חברות ישראליות מתחומי הבריאות הדיגיטלית והציוד הרפואי.

האירוע, המתקיים בשיתוף אגודות של בתי חולים ציבוריים בצפון אנגליה, יימשך שבועיים. כ-70 פגישות עסקיות עתידות להתקיים בין החברות הישראליות המשתתפות באירוע לבין מוסדות רפואיים החברים באגודות בתי החולים של בריטניה.

את סדרת האירועים פתח סגן שר הבריאות של בריטניה, הלורד בת’אל (Lord Bethell).

בתמונה – Lord Bethell of Romford, סגן שר הבריאות של בריטניה, מברך באירוע הפתיחה של שבוע החדשנות

בשבוע שעבר, ביום ד’, התקיים האירוע הראשון במסגרת סדרת האירועים, כאשר מהצד הבריטי לקחו חלק אנשי הטכנולוגיה והחדשנות ברשת בתי החולים של העיר לידס.

רשת זו מנהלת תקציב של מעל למיליארד ליש”ט (1.5 מיליארד דולר) בשנה, ומטפלת באופן ישיר באוכלוסייה בת 770 אלף איש ובאופן עקיף באוכלוסייה בגודל של 5.4 מיליון איש. מהצד הישראלי, השתתפו באירוע שהתקיים הבוקר החברות הישראליות : Surgical Theatre ; SMT-Solio Therapy ;  Efa Technologies; IBEX Medical Analytics ; IceCure Medical ; OpenDNA ; PathKeeper ; Babysense by Hisense.

עופר פורר, הציר הכלכלי וראש נספחות משרד הכלכלה והתעשייה בלונדון: “בתי חולים, אגודות רפואיות ומוסדות רפואה אחרים הממוקמים בצפון אנגליה – החל ממנצ’סטר במערב ועד ניוקאסל במזרח – עתידים לקיים מעל כ-70 פגישות עסקיות עם 60 החברות הישראליות שנבחרו מראש לאחר תהליך איתור ארוך, בשיתוף מכון היצוא. מעניין לציין כי המוסדות הרפואיים שייקחו חלק באירוע מכילים בסה”כ מעל ל-12,000 מיטות אשפוז, אשר שווים בהיקפם ל-75% מסך כלל מיטות האשפוז בישראל.

על מנת להכין את החברות הישראליות בצורה מקצועית לפגישות המתואמות עבורן, הנספחות הכלכלית בלונדון תיאמה ביחד עם מומחי בריאות בבריטניה סדנת הכנה שנועדה לספק לחברות ישראליות מידע מקיף אודות מערכת הבריאות הבריטית, כלכלת הבריאות, תהליכי קבלת החלטות ועוד.”

מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה מגבש ומוביל את מדיניות סחר החוץ של מדינת ישראל במטרה להגביר את כושר התחרות של התעשייה הישראלית, למען הגדלה וגיוון של היצוא הישראלי ומשיכת השקעות זרות באמצעות: מערך של כ-50 נספחויות כלכליות, ייזום וכינון הסכמי סחר לשיפור תנאי הסחר של ישראל, כלי סיוע מימוניים לשיווק בין-לאומי ופיקוח על הייצוא הדו שימושי והאב”כ. על פי נתוני מינהל סחר חוץ, טיפל מערך הנספחויות הכלכליות בשנת 2020 בלמעלה מ 4000 פניות יצואנים ב 2020, ארגן למעלה מ- 650 משלחות עסקיות נכנסות ויוצאות (מרביתן וירטואליות לאור משבר הקורונה) ורשם כ-350 סיפורי הצלחה בערך צבור מאומת בהיקף של כמיליארד דולרים.


מטה מינהל סחר חוץ

צור קשר עם: מטה מינהל סחר חוץ
ליצירת קשר לחצו >>