אוגוסט 16, 2021

הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה בניו יורק ומטה כחול-לבן מזמינים יצרניות ויצרנים ישראלים לשווק מוצרים על פלטפורמת המכר של ארגון הקהילות היהודיות בארה”ב (ACHI)

מדובר בשיתוף פעולה ייחודי עם ארגון הקהילות היהודיות בארה”ב – ACHI (American Communities Helping Israel) במטרה להרחיב את מעגל הלקוחות והמכירות של יצרנים ישראלים בעלי “תו מיוצר בישראל” בשווקי ארה”ב וקנדה.

הרחבת מעגל הלקוחות והמכירות תתאפשר באמצעות הצגת מוצרים כחול-לבן על גבי פלטפורמת המכר של ארגון ACHI תחת סימון ייעודי של המוצרים ככאלו המיוצרים בישראל ומסומנים ב”תו מיוצר בישראל” (כחול-לבן). שיתוף הפעולה יעודד חברי קהילות יהודיות וקהילות פרו ישראליות בארה”ב ובקנדה לרכוש מוצרים המיוצרים בישראל ובכך עשוי לתמוך בתעסוקה ולחזק את הכלכלה הישראלית.

ארגון ACHI הקים פלטפורמת מכר אשר עליה מציגים עסקים ישראלים את מוצריהם ושירותיהם כאשר הפלטפורמה מקודמת ומשווקת על ידי הארגון תחת הסלוגן  “Think Israel – Buy Israeli” המעודד את קהלי היעד, קהילות יהודיות וקהילות פרו ישראליות בצפון אמריקה להעדיף ברכישותיהם עסקים ומוצרים ישראלים.

ראשת הנספחות הכלכלית בניו יורק, ענת כץ:

“הנספחות הכלכלית מסייעת ליצואנים ישראלים במגוון סקטורים לרבות מוצרי צריכה. הנספחות מסייעת בזיהוי תערוכות ואירועים רלוונטיים וכן נותנת סיוע במציאת מפיצים ולקוחות עבור חברות ישראליות רלוונטיות. הפרויקט עם ארגון ACHI מהווה פעילות חשובה לקידום מוצרים ישראליים בארה”ב, בעיקר אל מול קהילות יהודיות ופרו ישראליות, והוא בעל ערך סינרגטי רב לפעילות הנספחות בסקטור זה. אנו מזמינים את היצואנים הרלוונטיים לפנות אלינו, לצד שימוש בפלטפורמה חשובה זו.”

מנהלת מטה כחול-לבן, רונה קוטלר בן ארויה:

“אנו משיקים פרויקט זה כחלק מהמאמצים המתמשכים של מטה כחול-לבן לעודד צריכה של מוצרים מתוצרת הארץ בקרב מגוון קהלים, ועתה לא רק בשוק המקומי אלא גם בקרב קהלים ייעודיים בשווקי חו”ל. המטה ימשיך לפתח ולאמץ אמצעים וכלים שונים על מנת לחזק את התעשייה, לתמוך בכלכלה ולהגביר תעסוקה במשק. במסגרת שיתוף הפעולה של מטה כחול-לבן עם ארגון ACHI מזמין מטה כחול-לבן יצרנים מקומיים לנצל את ההזדמנות ולהרחיב את מעגל הלקוחות והמכירות שלהם בשווקי ארה”ב וקנדה באמצעות הצגת המוצרים על גבי פלטפורמת המכר של ארגון ACHI.

מטה כחול-לבן במשרד הכלכלה והתעשייה פועל לקידום ומינוף רכישות מתוצרת הארץ לטובת צמיחה כלכלית וליצירת מקומות תעסוקה. בין היתר מקדם המטה יוזמות ופרויקטים שיווקיים להגדלת הרכש מתוצרת מקומית כגון הקמת מתחם ייעודי ליצרנים כחול-לבן על פלטפורמת ShoppingIL של גוגל המוקם במהלך חגי הקניות של חודש נובמבר, ניתנת חסות של המטה להכשרה של יצרנים כחול-לבן באמצעות האקדמיה של ShoppingIL של גוגל למכירות ושיווק ברשת, כמו כן המטה עולה עם קמפיינים פרסומיים לעידוד העדפת תוצרת הארץ ברשתות חברתיות ובמדיה הכללית ופרויקטים נוספים לעידוד רכש כחול-לבן. יצרנים כחול-לבן מוזמנים לעקוב אחר פעילות המטה לעידוד הרכש מתוצרת הארץ ולהצטרף אליה.

ההצטרפות לפעילות כיצרן כחול-לבן הינה ללא עלות אך מותנית בקיום אישור לסימון מוצרים ב”תו מיוצר בישראל”, כשההתקשרות תיעשה ישירות בין היצרן לארגון ACHI .

יצרן בעל “תו מיוצר בישראל” המעוניין להצטרף לפלטפורמת המכר של ארגון ACHI יבצע את הרישום ישירות מול הארגון כאן. לתנאים והצטרפות ל”תו מיוצר בישראל” ניתן להירשם כאן.

לפניה ישירה לנספחויות הכלכליות של משרד הכלכלה והתעשייה באמצעות הלינק כאן.


מטה מינהל סחר חוץ

צור קשר עם: מטה מינהל סחר חוץ
ליצירת קשר לחצו >>