בלוג מינהל סחר חוץ

פגישות עם משלחת חברות מובילות מיוון מסקטור האנרגיה, התשתיות והבנייה

בתאריך 15 לפברואר 2017, תתארח בישראל משלחת בכירה בראשות משרד החוץ היווני ולשכת המסחר של אתונה. מדובר במשלחת רב-תחומית של 13 חברות מובילות מענפי האנרגיה המתחדשת, התשתיות והבנייה, שמעוניינות לייצר שיתופי פעולה עם חברות ישראליות.

כלכלת יוון טרם התאוששה מהמשבר הכלכלי שפקד את המדינה, ותקופות של משבר מהוות גם הזדמנות לשיתופי פעולה עם הסקטור העסקי ביוון, הרואה בישראל מודל לכלכלה מתקדמת ויציבה מבוססת חדשנות טכנולוגית.

בשנים האחרונות גוברים שיתופי הפעולה בין המדינות בתחומי התיירות והסחר, ובתוך כך החלו ארגונים מסחריים ועסקיים בשתי המדינות לקדם שיתופי פעולה עסקיים ביניהם.

כמו כן, תעשיית הבנייה ביוון שנמצאת בעיצומה של האטה כלכלית, מעוניינת לקדם שיתופי פעולה מסחריים עם חברות רלוונטיות בשוק הישראלי אשר בניגוד ליוון נהנה מתנופת בנייה מרשימה בעשור האחרון.

בין החברות המשתתפות במשלחת נמנים:

• חברות אנרגיה מתחדשת (חברות ענק המפעילות פרויקטים בכל רחבי אירופה בתחומי אנרגיה מתחדשת – גז טבעי, רוח, סולרי, פוטו-וולטאי, ביומס וגיאותרמי. ביניהן חברה בת של חברת החשמל היוונית) – נציגי החברות מעוניינים להיפגש עם חברות אנרגיה, מפתחים של מוצרי אנרגיה מתחדשת וכל גורם המעוניין לייצר מיזמים משותפים בתחום.
• חברות תכנון ותשתיות (חברות ענק בתחום תשתיות התחבורה – ביניהן חברה שהפעילה את פרויקט המטרו באתונה, ובתחום תכנון הנדסי ואדריכלי, פרויקטים של נדל"ן ועוד) – נציגי החברות מעוניינים להיפגש עם מהנדסים, אדריכלים, קבלני בניין, משקיעים בתחום הנדל"ן וחברות העוסקות בתשתיות תחבורה.
• יצרני חומרי בניין, ציוד לבנייה וכלים סניטריים (חברות מובילות בתחום הכימיקלים לבנייה, לבנים, חומרי בידוד, צבעים מיוחדים, דבקים, ברזים, אמבטיות ועוד) – נציגי החברות מעוניינים להיפגש עם יבואנים, יצואנים, קמעונאים, אדריכלים, קבלנים ומעצבים.
• יצרני אלומיניום ופלדה (חברות מובילות בתחום פרופילי אלומיניום לדלתות ולחלונות, חוטים מגולוונים ועוד) – נציגי החברות מעוניינים להיפגש עם יבואנים, יצואנים, מפיצים, קבלנים, יצרני גדרות, אדריכלים ויועצים.

מועד: יום רביעי, 15.2.17, בין השעות 10:00-15:30 (לפי תיאום מראש).

מיקום: בית לשכת המסחר, החשמונאים 84, תל אביב.

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום אך מותנית בהרשמה מראש.

לפרופילים המלאים של החברות, ולהרשמה לפגישות – לחצו כאן.

צור קשר עם:

שי זריבץ'

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל