אפריל 27, 2015

משלחת של קובעי מדיניות בכירים ממדינות מתפתחות תשתתף בכנס אגריטך ותציע אתגרים לכנס האגריתון, המתקיים במסגרתו.

המשלחת משתתפת בכנס כחלק מסיור לימודי לבניית יכולות בישראל, שהינו חלק משיתוף פעולה בין הבנק העולמי ומשרד הכלכלה ומטרתו שיתוף ידע בתחום טכנולוגיות המידע ותקשורת (ICT) וחקלאות עם הלקוחות של הבנק העולמי.

WORLDBANK

הבנק העולמי ומשרד הכלכלה ינהלו פאנל במהלך הכנס המרכזי של אגריטך בנושאי “אתגרים והזדמנויות בעולם המתפתח” בהשתתפות בכירי הבנק, נציג משרד הכלכלה ונציגי המדינות המתפתחות. הפאנל יתקיים ביום רביעי, 29.4.15, באולם a3 במרכז הירידים בתל- אביב.

מדובר בהזדמנות חד פעמית להיחשף לגורמי החלטה בדרגים אלה, שמגיעים לישראל ללמוד על ידע ופתרונות ישראליים.

 

הנכם מוזמנים!


הדר שור

הדר שור החל את תפקידו כנספח המסחרי של משרד הכלכלה והתעשייה במילאנו בשנת 2023. הדר, בוגר תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בן גוריון בנגנב ותואר מוסמך (תואר שני) במינהל עסקים (MBA) מהאוניברסיטה העברית. מאז הצטרפותו למשרד הכלכלה ולאחר סיום קורס הצוערים של המשרד, הדר היה אחראי על תפעול ובקרה של קרנות הסיוע ליצואנים והיה אחראי על הקשר עם המוסדות הפיננסיים הבינ"ל של משרד הכלכלה. הדר כיהן כנספח הכלכלי בצ'ילה בין השנים 2016-2020 וכמנהל דסק גיאוגרפי במטה סחר חוץ בירושלים. במסגרת תפקידו היה אחראי, בין השאר, על קידום ההיבטים הכלכליים של הסכמי אברהם והקשרים עם הודו אפריקה וסין. טרם הצטרפותו לשירות הציבורי, עבד הדר בתעשייה האווירית במגוון פרויקטים בארץ ובחו"ל בתפקידים כלכליים וניהוליים. הדר נשוי ואב לשניים, חובב רכיבה על אופניים וריצה.
צור קשר עם: הדר שור
ליצירת קשר לחצו >>