נובמבר 14, 2022

עשרות חברות ישראליות משתתפות בתערוכת הציוד הרפואי הגדולה בעולם  וצפויות לקיים מאות פגישות עסקיות

תערוכת Medica 2022 נפתחה היום (14.11.2022) ועתידה להימשך עד ל- 17.11.2022, התערוכה מתקיימת בדיסלדורף, גרמניה וצפויים להשתתף בה כ-50,000 מבקרים

מציגים, מבקרים ונציגי חברות מכ-150 מדינות, מתכנסים שוב במטרה ללמוד, לשתף למכור ולרכוש ציוד וידע רפואי אשר יאפשרו התמודדות טובה יותר עם אתגרי העתיד. בתערוכה, הגדולה והמובילה בעולם מסוגה, צפויים להשתתף עשרות אלפי מבקרים אשר יתרשמו מטכנולוגיות ומוצרים חדשניים בקטגוריות שונות של ציוד רפואי, בריאות דיגיטלית, פארמה ועוד, באלפי ביתנים של כ-5,000 מציגים שונים.

בין אלפי הביתנים בולט בחדשנותו הביתן הלאומי הישראלי המוקם כמדי שנה ביוזמת מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה ומכון הייצוא הישראלי, שבו מציגות כ-40 חברות ישראליות את הציוד והטכנולוגיות החדשניות ביותר מתחום המכשור הרפואי וענפים נוספים. מבין הקטגוריות בהן עוסקות החברות הישראליות ניתן למנות: ציוד רפואי, ניהול רפואה ציבורית, טכנולוגיות אבחון, מחקר רפואי, בריאות דיגיטלית ועוד.

זוהי הפעם ה-14 בה מוקם הביתן הישראלי בתערוכה, כאשר 45 הנספחויות הכלכליות הפועלות ברחבי העולם, יחד עם מנהלת ענף טכנולוגיות בריאות במכון היצוא וצוותה,  נמצאות במקום בכדי לסייע במאות פגישות עסקיות איכותיות שנקבעו בין החברות הישראליות לבין מוזמנים ומשלחות אח”מים עסקיים וממשלתיים. אל המשלחות השונות מרחבי העולם מתלווים גם קציני וקצינות הסחר של הנספחויות השונות, על מנת לתמוך בפגישות בזמן אמת בשפת המקום וללוות את המשך הפיתוח העסקי יחד עם החברות הישראליות והנספח הכלכלי.

מנהל מינהל סחר חוץ מר אוהד כהן: “אתגרי השנים האחרונות חיזקו בקרב מקבלי ההחלטות ברחבי העולם את חשיבות הטכנולוגיה, המחקר והחדשנות בתחומי הבריאות והרפואה. לשמחתי, גם השנה צפוי הביתן הישראלי להיות מלא במשלחות ואנשי עסקים מרחבי העולם אשר הוזמנו לפגישות אישיות וממוקדות על ידי הנספחים הכלכליים וצוותם. אנו צופים כי גם השנה, בדומה לשנים קודמות, חלק מאותן פגישות יובילו לסיפורי הצלחה משמעותיים בדמות חוזי יצוא, השקעות ושיתופי פעולה בינלאומיים עבור החברות הישראליות. אני מברך את כלל המשתתפים ומאחל להם בהצלחה בתערוכה”

נילי שליו, מנכ”לית מכון היצוא: “עשרות החברות הישראליות שיציגו בביתן הישראלי בתערוכת Medica משקפות את המעבר ממכשור רפואי קלאסי למכשור רפואי משולב בינה מלאכותית המופעלת ואפליקציות דיגיטליות. החברות הישראליות עומדות בחזית הטכנולוגיה העולמית ומאפשרות למערכות הבריאות ונותני השירותים הרפואיים להתייעל ולחסוך בזמן ובכך הן משפרות את חווית הלקוח של הפציינטים ביחד עם טיפול נגיש יותר למגוון רחב של אוכלוסיות. אנו במכון היצוא פועלים כל העת על מנת לסייע לחברות רבות ככל הניתן להגיע לשווקים בינלאומיים חדשים ובכך להרחיב את פעילותן. השתתפותן של מספר רב של חברות ישראליות בתערוכה בסדר גודל כזה מהווה מנוף משמעותי ליצירת חיבורים עסקיים חדשים וחשיפתה של התעשייה הישראליות בתחום טכנולוגיית הבריאות בפני שותפים אסטרטגים, חברות רב לאומיות ומקבלי החלטות בכירים. כולי תקווה כי המפגשים העסקיים במהלך התערוכה יניבו הצלחות רבות ובכך יגדילו את היצוא ויתרמו לחיזוק הכלכלה הישראלית”.


מטה מינהל סחר חוץ

צור קשר עם: מטה מינהל סחר חוץ
ליצירת קשר לחצו >>