בלוג מינהל סחר חוץ

"עם היד על הדופק": הזמנה למפגש זרקור על תחום המכשור הרפואי במקסיקו

 Map of Mexico with Stethoscope (clipping path included)

מינהל סחר חוץ ומכון היצוא מתכבדים להזמינכם למפגש זרקור על תחום המכשור הרפואי במקסיקו, שייערך ביום ראשון הבא, 16.7.2017, בין השעות 8:45-12:30 באולם "ישראל" במכון היצוא בתל אביב. במסגרת המפגש יופנו זרקורים נוספים להזדמנויות המגוונות בתחום המכשור הרפואי בברזיל ובקולומביה ותינתן אפשרות להיפגש עם קציני הסחר בנספחויות ריו ובוגוטה.

בגזרת מקסיקו יפרוש הנספח הכלכלי במקסיקו, אוריאל רביב, את מפת ההזדמנויות והמגמות העסקיות העכשוויות. במסגרת הפרזנטציה ידגים רביב מהם האתגרים העיקריים הניצבים בפני חברות ישראליות המבקשות לפרוץ בתחום המכשור הרפואי במקסיקו וכיצד ניתן לצלוח אותם. בהקשר האחרון, יועלו רעיונות לאסטרטגיות כניסה לשוק המקסיקני.

בהמשך, יציג דוקטור מוזס קלדרון – מי שהשתתף בצוות שהוביל את השתלת הלב הראשונה במקסיקו – סקירה על שוק המכשור הרפואי ומערכת הבריאות במקסיקו. להשלמת התמונה, ידון הסנאטור (ד"ר) סלבדור לופז בריטו – העומד כיום בראש ועדת הבריאות של מקסיקו – בפן הרגולטורי של תחום המכשור הרפואי במקסיקו.

על מנת לאפשר למשתתפים להמשיך ולהיות עם היד על הדופק גם בחלקים נוספים בגזרת אמריקה הלטינית, יופנה זרקור לברזיל ולקולומביה. קציני הסחר תמירס פולטי ויואל קריגספלד, המובילים את תחומי המכשור הרפואי בנספחויות ריו ובוגוטה בהתאמה יתארו את ההזדמנויות והפוטנציאל הרב הטמון בגזרותיהם. למעוניינים, תינתן הזדמנות למפגשים אישיים עם קציני הסחר.

לסיום, יציג אלן הופמן, מנהל דסק אמריקה הלטינית ברשות לחדשנות, את אפשרויות התמיכה שמעמידה הרשות לחדשנות בגזרת אמריקה הלטינית.

  • המפגש אינו כרוך בתשלום, אך הוא מותנה ברישום מראש.

לרישום למפגש אנא פנו לברקת קנפו, דסק אמריקה הלטינית

צור קשר עם:

ברקת קנפו

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל