מרץ 14, 2017

ביום רביעי, בתאריך ה- 5.4.2017 יתקיים במשרדי הרשות לחדשנות סמינר אפשרויות מימון באסיה פסיפיק שבו ניתן יהיה ללמוד הן על תוכניות כלי הסיוע שמציע מינהל סחר חוץ והן על ההזדמנויות הרלוונטיות שמציעה הרשות לחדשנות.

ארה”ב ואירופה הן שותפות הסחר המרכזיות של ישראל אבל כיוון ש”לא שמים את כל הביצים בסל אחד” קבעו מספר החלטות ממשלה שיש לגוון את יעדי היצוא ובפרט לשווקים בעלי פוטנציאל גדול עבור המשק הישראלי, כגון סין והודו.

מתוך ראייה זו, הוקמה קרן “הודו-סין” שבהמשך שולבה לתוך תוכנית “כסף חכם”. בתוכנית זו ניתן סיוע דו שנתי לחברות בחדירה לשווקים חדשים או בביצוע מהלכים שיווקיים חדשים כשמעבר לסיוע מימוני של עד 50% מההוצאות השיווקיות, לחברה גם ניתן ליווי צמוד של יועץ שיווקי ושל הנספח המסחרי הרלוונטי.

בשלושת השווקים המועדפים, הודו, סין ויפן, הסיוע הינו לתקופה של 3 שנים (במקום שנתיים) ועד פי 2 יותר גדול (1 מיליון מתוך תוכנית של 2 מיליון במקום 500 אלף שקלים מתוך 1 מיליון). בהתאם, 3 המדינות תופסות את מקומות 3,2 ו-4 אחרי ארה”ב, הן במספר ההגשות והן במספר החברות המתקבלות אבל התמיכה באסיה פסיפיק לא מסתכמת במדינות אלו. מידי שנה ישנן הגשות רבות לסינגפור, אוסטרליה, דרום קוראה, וייטנאם, הונג קונג, תאילנד, טאיוואן, הפיליפינים ועוד.

תפקידו של מינהל סחר חוץ לקדם את היצוא הישראלי ולסייע לחברות בעבודתן בשווקים הבין לאומיים.כאשר חברה זקוקה לסיוע בכל הנוגע לפיתוחים חדשים עומדת לצידה הרשות לחדשנות (לשעבר המדען הראשי).
הרשות מסייעת לחברות בבואן לפתח מוצרים חדשים אך היא גם מקיימת שיתופי פעולה ותוכניות שיכולים לסייע לחברות הפונות ספציפית לאסיה פסיפיק.

:

הזמנה לסמינר על אפשרויות מימון לפעילות באסיה פסיפיק
הזמנה לסמינר על אפשרויות מימון לפעילות באסיה פסיפיק

 

 

 

 

 

 

 

 

 


יקיר דוידסון

צור קשר עם: יקיר דוידסון
ליצירת קשר לחצו >>