ינואר 19, 2015
ינואר 19, 2015

בועידת סחר החוץ של ישראל השתתפו מאות אנשי עסקים ישראלים. אלו הגיעו להיפגש עם הנספחים המסחריים של מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה, שהגיעו במיוחד לארץ.

האירוע נפתח במעמד שר הכלכלה, נפתלי בנט, שנשא דברים. אוהד כהן, מנהל מינהל סחר חוץ, התייחס לחשיבות העלאת הבעיות, בהן התעשייה נתקלת, על מנת קדם את “קטר הצמיחה של המשק”, הוא הייצוא. הדובר המרכזי בכנס היה ברט לואיס סטפאן (Bret Louis Stephens), עורך המשנה ובעל טור לענייני חוץ ב-Wall Street Journal. כמו  כן, המשתתפים נפגשו עם שותפות הפעילות של מינהל סחר חוץ בביתנים והשתתפו בשני מושבים מקבילים.

מושב אחד עסק במגמות עסקיות בעקבות הזדקנות האוכלוסייה בעולם המפותח, בהשתתפות יו”ר המושב, ריינהרד פראנזן (Reinhard Franzen), סגן נשיא בכיר בבאייר תרופות ,מאיה לונטר-רוברטס, מנהלת פיתוח מדיניות בקופ”ח כללית ובהנחיית נילי שלו, הנספחת המסחרית בניו יורק.

Reinhard Franzen
Reinhard Franzen

 

המושב המקביל, עסק בעולם המתפתח כמנוע צמיחה של המשק העולמי והנחה אותו צפריר אסף, הנספח המסחרי בהאנוי, שבוייטנאם. יו”ר המושב היה רנה אוומבנג (Rene Awambeng), ראש התעשיות הגלובאליות של אקובנק (Ecobank’s Group Head of Global Corporates) והשתתפו בו ערן פלומין, מנכ”ל ייעוץ ותפעול של Frost & Sullivan’s בישראל ומריאן כהן, נשיא קבוצת מר.

 

Rene Awambeng
Rene Awambeng

 

בנוסף על המושב, התקיים פאנל מליאה בנושא המדיניות הלאומית לקידום הייצוא בעידן הגלובליזציה, שבו שהשתתפו עמית לנג, מנכ”ל משרד הכלכלה, רמזי גבאי, יו”ר המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בין-לאומי ונורית הראל, יו”ר משותף תשלובת ד”ר פישר.

Plenary Panel
פאנל המליאה

 

האירוע הסתיים בהרצאה מרתקת של אלכס מייגן (Alex Maghen), סגן נשיא בכיר למוצרים וטכנולוגיות באחים וורנר בע”מ.

Alex Maghen
Alex Maghen

 

הסרטון הבא מציג את האירוע ב-3 דקות:


צור קשר עם:
ליצירת קשר לחצו >>