ספטמבר 21, 2022

משלחת של 60 חברות מאמריקה הלטינית בתחום החקלאות והאגריטק מבקרת בישראל בין התאריכים 18-23/09/22

השבוע יצאה לדרך משלחת של כ-60 חברות מאמריקה הלטינית אשר הגיעו לישראל לשבוע של מפגשים ופעילויות בתחום החקלאות והאגריטק. המשלחת יצאה לפועל בעקבות יוזמה של מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והנספחים הכלכליים של המשרד באמריקה הלטינית, בשיתוף עם מכון היצוא שמארגן ומלווה את המשלחת בארץ.

המשלחת כוללת נציגים בכירים של חברות מ-8 מדינות באמריקה הלטינית, לרבות מקסיקו, ברזיל, צ’ילה, קולומביה ופרו אשר במהלך שהותם בארץ יזכו לבקר במגוון חברות ישראליות העוסקות בתחום האגריטק ויכירו את האקוסיסטם הישראלי במטרה לקדם שיתופי פעולה כלכליים.  במסגרת הביקור נקבעו מאות פגישות B2B בין החברות הישראליות לחברות מאמריקה הלטינית.

בין החברות הישראליות אליהן יגיעו חברי המשלחת יהיו אדמה, נטפים, וריבוליס. כמו כן, המשלחת תגיע לנגב, שם הם יחשפו לחדשות הישראלית בתחום החקלאות בסביבה מדברית ויבקרו בקהילת Desertech ,מרכז החדשנות InNegev ומכון גילת.

צחי רייך, מנהל מחלקת אמריקות במינהל סחר חוץ: “המשלחת הזו הינה יוזמה ייחודית של הנספחים הכלכליים באמריקה הלטינית אשר נרתמו לטובת הבאה של אנשי עסקים בולטים מהמרחב לישראל. מינהל סחר חוץ רואה את אמריקה הלטינית כשוק מתפתח עם פוטנציאל רב לייצוא הישראלי, כאשר תחום החקלאות הוא סקטור מרכזי ביבשת אשר החברות הישראליות מגיעות אליו עם ערך מוסף משמעותי.”

 

 


מטה מינהל סחר חוץ

צור קשר עם: מטה מינהל סחר חוץ
ליצירת קשר לחצו >>