אוגוסט 20, 2017

איסרד, המנהלת הישראלית למו”פ האירופי מזמינה אתכם למפגש היכרות עם תכנית הורייזן 2020, תכנית מענקי המחקר והפיתוח הגדולה בעולם.

השתתפות מדינת ישראל בתכנית מנוהלת על ידי ISERD – הגוף הממלכתי המופקד על שילוב מדינת ישראל ב- ISERD .ERA הוקמה על ידי ממשלת ישראל ופועלת מלשכת המדען הראשי במשרד הכלכלה והתעשייה והמדען הראשי משמש יו”ר ועדת ההיגוי שלה. ב-ISERD שותפים גם משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל, ות”ת, משרד החוץ ומשרד האוצר.

 

תמונה לפרסום מפגש היכרות

 

 

תכנית Horizon 2020 – התכנית למחקר וחדשנות של האיחוד האירופי היא התכנית הגדולה בעולם לשיתוף פעולה מדעי אקדמי ותעשייתי ותקציבה עומד על כ- 77 מיליארד אירו לשבע שנים (2014-2020).

התכנית מעניקה מימון ליצירת קונסורציום בין כמה שותפים לפעילות מחקר ופיתוח של התעשייה, האקדמיה, מכוני מחקר, ארגונים ציבוריים ופרטיים.

מטרת השתתפות ישראל בתכנית היא לפתוח בפני גופים ישראליים שער להשתלבות אסטרטגית במסגרות המחקר, הפיתוח והשיווק של אירופה, ולהרחיב את תחומי הפעילות העולמית של התעשייה.

במסגרת המפגש תוצג מצגת הכוונה לצעדים ראשונים בתכנית, יוצגו סיפורי הצלחה ותתאפשר פגישה אישית עם מנהלי התחומים התמטיים על מנת לאתר הזדמנויות קונקרטיות להגשת בקשות למענקים.

המפגש יתקיים ב- 25.9.2017 באיירפורט סיטי.

 

 

להרשמה לחצו כאן.

רוצים לדעת עוד על ISERD? לחצו כאן

 


מטה מינהל סחר חוץ

צור קשר עם: מטה מינהל סחר חוץ
ליצירת קשר לחצו >>