ינואר 13, 2016
ינואר 13, 2016

מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה גאה להציג:
“יישומון סחר חוץ” –אפליקציה (יישומון) ייעודית עבור המתעניינים בסחר חוץ

Report17.1.16

האם ידעתם, כי בשנת 2014 היקף הסחר בין ישראל לאינדונזיה עמד על כמעט 202 מיליון דולר?
אולי תופעתו לדעת, שהתוצר לנפש במקסיקו, בשנת 2014, הוא כשליש מהתוצר לנפש בישראל?

fta_app
ניתן לסרוק את הקוד (QR CODE)

אנחנו שמחים מינהל להציג את אפליקצית (יישומון) סחר חוץ, אפליקציה אינטרנטית מותאמת מובייל, המציגה את נתונים הסחר של ישראל והמדינות השונות בעולם לטובת עידוד הייצוא לחו”ל.

האפליקציה כוללת נתוני מאקרו מעל ל-200 מדינות וטריטוריות אחרות בעולם: תמ”ג, תוצר לנפש, תחזית צמיחה ועוד. כמו כן,  מוצגים נתוני הסחר של המדינות מול ישראל ואת רמות הריכוזיות של המדינות השונות. בנוסף, ניתן לקרוא ידיעות שונות שהתפרסמו על המדינות ונכתבו על ידי הנספחים המסחריים של משרד הכלכלה והתעשייה מסביב לעולם ושל מטה מינהל סחר חוץ בירושלים.

האפליקציה היא חלק ממאמץ של מינהל סחר חוץ בפרט ומשרד הכלכלה והתעשייה בכלל להנגיש שירותים לאוכלוסייה ולהקל על השגת מידע רלבנטי לתעשייה הישראלית, המייצאת ו/או המעוניינת לייצא לחו”ל. כחלק ממאמצים אלו, הושקה השנה “זירת התייעצות“, בה מועלות סוגיות שונות להתייעצות עם היצואנים הישראלים.

השקת האפליקציה הרשמית מתקיימת ערב ועידת סחר החוץ השנייה של ישראל, בהשתתפות הנספחים המסחריים של מינהל סחר חוץ, דוברים בעלי שם עולמי ונציגי התעשייה הישראלית. הוועידה, שהיא האירוע הגדול מסוגו בישראל בנושאי סחר חוץ, תעמוד השנה בסימן “הזדמנויות עסקיות בשווקים המתעוררים” ותרכז את הנושאים הרלוונטיים ליצואנים בתחום זה, החל מאיתור ההזדמנויות העסקיות ומציאת השותפים, דרך מימון בין לאומי וכלה בכלי הסיוע של משרד הכלכלה והתעשייה ליצואנים. ינחה הוועידה: מר נדב איל, עורך חדשות החוץ של ערוץ 10.

*בשלב הראשון, כאמור, מדובר באפליקציה אינטרנטית מותאמת מובייל. בשבועות הקרובים, יהיה ניתן להוריד את האפליקציה בחנויות גוגל ואפל.


צור קשר עם:
ליצירת קשר לחצו >>