מטה מינהל סחר חוץ

חוברת בנושא יבוא מזון לסין יוצאת לאור!

בחוברת תוכלו למצוא מידע על חלוקת המזון לקטגוריות מזון שונות לפי החוק הסיני, מידע על הגופים הקשורים להסדרת מזון, נוהל התאמת תקינה למזון מיובא ועלויות ולוחות זמנים של התהליכים השונים.

קרא עוד »
china

מסדרת זרקור על נציגות: אופיר גור, הנספח הכלכלי בבייג'ינג, סין

סין משוועת לטכנולוגיה ולידע בתחומים רבים שיתנו מענה הולם לצרכי הממשלה והאזרחים והנספחות המסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה בבייג'ינג מנסה לענות על צורך זה, שמשיק גם לצורך של חברות ישראליות להתרחב לשוק הסיני ולהיחשף למגוון ההזדמנויות, כולל הזדמנויות ההשקעה, שהשוק הסיני עשוי להציע להן.   

קרא עוד »

סקירת מדיניות הסחר של ישראל בארגון הסחר העולמי (WTO)

אחת לכמה שנים, מחויבת כל מדינה מבין 164 המדינות החברות בארגון הסחר העולמי (WTO) לעבור תהליך מקיף אשר סוקר באופן מפורט את מדיניות הסחר שלה, מדובר בתהליך שנקרא Trade Policy Review – TPR ועבור ישראל הוא מתרחש אחת לשש שנים.

קרא עוד »
Drapeaux parlement europe 3D

זרקור על נציגות כלכלית: גל מור, הנציג הכלכלי בבריסל, בלגיה

גל מור, מציג את תחומי הפעילות, האתגרים, וההצלחות, בנספחות לאיחוד האירופי, בלגיה ולוקסמבורג בבריסל, ומסביר את המורכבות שבעבודה מול מוסדות האיחוד האירופי וכיצד לקדם את התעשייה הישראלית בתחומי טכנולוגיות המים, דשנים וחומרי הדברה, HLS  פינטק וסייבר בבלגיה ולוקסמבורג.

קרא עוד »
Handshake with digital pattern

מסדרת זרקור על נציגות: ברק גרנות, הנציג הכלכלי בניו דלהי, הודו

ברק גרנות, הנציג הכלכלי – מסחרי בדלהי של משרד הכלכלה והתעשייה, מציג את הפוטנציאל העסקי הנרחב לחברות ישראליות בהודו בתחומי החקלאות, המים, האנרגיה, הרפואה והסייבר, ומסביר כיצד מהפיכת התעשייה הרביעית 4.0 צפויה (אולי) לפתוח דלתות בהודו בפני חברות ישראליות

קרא עוד »
הזמנה לשולחנות עגולים

הזמנה למפגש שולחנות עגולים – הסכם סחר חופשי עם מדינות האיחוד הכלכלי האירו-אסייתי

לאחרונה נפתח המשא ומתן להסכם אזור סחר חופשי (אס"ח) בין ישראל ומדינות האיחוד הכלכלי האירו-אסייתי (רוסיה, קזחסטאן, ארמניה, בלארוס וקירגיזסטן) אשר נמצא כעת בשלביו הראשוניים.

קרא עוד »

רוצה להתמקד ולקרוא רק מה שמעניין אותך?