מטה מינהל סחר חוץ

Business breakthrough success businessman hero breaks through th

לשבור את הפרדיגמות בשוק האנרגיה הגרמני

עולם האנרגיה נמצא בעיצומה של מהפכה שתהפוך את שוק האנרגיה העולמי לשוק חכם, מבוזר ומחובר. מהפכה כזאת טומנת בחובה הזדמנויות רבות לחברות ישראליות בתחומי התוכנה וטכנולוגיות המידע, לפניכם הסיפור של חברת Raycatch
מאת: אופירה אנגלברג 

קרא עוד »
Hand holding Brazil word

מסדרת זרקור על הנציגות – צחי רייך, הנספח הכלכלי בסאו פאולו, ברזיל

לברזיל בניתוח "יבש" יש הכל. היא מונה כ- 209 מיליון תושבים, משתרעת על שטח עצום של מעל ל- 8.5 מיליון קמ"ר, התברכה באוצרות טבע, מים שמש, כדורגל ועוד.  זאת גם כנראה חלק מהסיבה שעד היום ברזיל, במובנים רבים, מתנהלת כשוק סגור ולכך שיש פה פוטנציאל אדיר.

קרא עוד »
social network on world draw by businessman

מסדרת זרקור על הנספחות הכלכלית: יניב גולדברג, הנציג הכלכלי בסיאול, קוריאה

לצוות העובדים המקומיים ניסיון עשיר עם התאגידים הקוריאניים והבנה מעמיקה של התרבות העסקית המקומית, אלו, יחד עם ההיכרות ארוכת השנים עם החברות הישראליות ולידע הסקטוריאלי שברשותם מהווים ללא ספק  מכרה זהב לכל חברה ישראלית שתרצה לפעול בשוק הקוריאני.

קרא עוד »
brexit

ברקזיט: ההיבט הישראלי

בכדי להבטיח שקשרי הסחר החשובים בין המדינות יימשכו גם לאחר יציאתה של בריטניה מהאיחוד האירופי, הוקמה קבוצת עבודה משותפת בדרג מקצועי, בהובלת משרדי הכלכלה והסחר של שתי המדינות, הפועלת לאימוץ הסכם סחר חופשי ונספחיו השונים, שיושתת על ההסכם הקיים עם האיחוד.

קרא עוד »
door_china

מסדרת זרקור על הנציגות: שירלי קויפמן, הנציגה הכלכלית לדרום סין

בעבודת הנספחות היומיומית, חלק ניכר מהעבודה שלנו מול העסקים והיצואנים הינו הסברה. פעמים רבות, חיבור מוצלח בין חברה ישראלית עם טכנולוגיה חדשנית לבין חברה סינית המשוועת לאותה טכנולוגיה, עלול להיכשל בעקבות חוסר הבנה תרבותי בין הצדדים או מכשול טכני כגון שפה, כאשר איש מהצדדים אינו מביא עימו גורם חיוני כמתורגמן. זה בדיוק המקום שלנו כנספחות כלכלית להתערב ולנסות לגשר על הפערים הללו באמצעות המידע שיאפשר לשני הצדדים "למשול בדברים" ההכרחיים להצלחת האינטראקציה, ולמנוע כישלון בשל נסיבות טכניות.

קרא עוד »
Hot air balloon over rice field in Mu cang chai, Vietnam

מסדרת זרקור על הנציגות: יניב טסל, הנציג הכלכלי בהאנוי, וייטנאם

יניב טסל, הנספח הכלכלי -מסחרי בוייטנאם של משרד הכלכלה והתעשייה, מציג את הצמיחה העקבית ורבת השנים במדינה האסייתית, את הפתיחות הרבה למסחר ואת הפוטנציאל המגוון לאנשי עסקים ישראליים

קרא עוד »
International Container Cargo ship in the ocean, Freight Transportation, Shipping, Nautical Vessel

קטלוג הטכנולוגיות הימיות בישראל – כבר נרשמתם?

אתם מוזמנים לרשום את חברתכם לקטלוג הטכנולוגיות הישראליות באתר הטכנולוגיות הימיות בישראל, הקטלוג נועד להציג מוצרים וטכנולוגיה ישראלית בתחום הימי.
הרישום לקטלוג ללא עלות, התאריך האחרון לרישום הוא ה- 1.12.2018

קרא עוד »
mumbai

מסדרת זרקור על הנציגות: דנה נהרי, הנציגה הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה במומבאי

דנה נהרי, ראשת הנציגות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה במומבאי, מספרת על הבירה העסקית של הודו, היחסים המתחזקים בין שתי המדינות – הודו וישראל והפוטנציאל העסקי העצום לחברות ישראליות במדינה המתפתחת

קרא עוד »

חוברת בנושא יבוא מזון לסין יוצאת לאור!

בחוברת תוכלו למצוא מידע על חלוקת המזון לקטגוריות מזון שונות לפי החוק הסיני, מידע על הגופים הקשורים להסדרת מזון, נוהל התאמת תקינה למזון מיובא ועלויות ולוחות זמנים של התהליכים השונים.

קרא עוד »

רוצה להתמקד ולקרוא רק מה שמעניין אותך?