פברואר 05, 2019

במסגרת ההתמודדות עם האתגרים החדשים של עולם האחריות התאגידית, מינהל סחר חוץ יצר שיתוף פעולה אסטרטגי עם אחד מגופי התקשורת הכלכליים המובילים והמשפיעים ביותר בעולם, ה- Wall street journal על מנת לחזק ולקדם נרטיב חדש

נכתב על ידי: אב ירמישין, תחום OECD

על תרומתה של החדשנות הישראלית לפתרון בעיות כלל עולמיות –  בעיות הרעב, המים ופיתוח חקלאות, תוך שימת דגש על אחריות תאגידית.

במסגרת שיתוף הפעולה עד כה עלו לאוויר 7 כתבות מתוך 13 כתבות אשר נכתבו על ידי כתבי WSJ, כאשר כל כתבה התמקדה בסקטור ספציפי וסקרה חברות מתוך הסקטור על מנת להראות כיצד ישראל מקיימת בפועל עקרונות אחריות תאגידית תוך כדי חיבור ליעדי הפיתוח הגלובליים של האו”ם (SDG’s).

החברות שנבחרו לפרויקט מייצגות זאת הלכה למעשה ובפעם הראשונה הופיעו ב-WSJ כותרות כגון:

“Israel on the front lines of a global battle for better healthcare”, “Israeli Water Tech is Quenching the World’s Insatiable Thirst”

התכנים קודמו ומקודמים בכלים ייחודיים בעמודי הבית של ה-WSJ ברחבי העולם, תוך טירגוט ממוקד של קהלים משפיעים ומובילים עולמיים בתחומי אחריות תאגידית וזכו להצלחה מרובה עם 71% השלמת קריאה של הכתבות.

בנוסף לפעילות התקשורתית, ציר משמעותי בשיתוף הפעולה האסטרטגי היה במפגש פיזי ואינטימי עם המובילים הכלכליים והפוליטיים העולמיים במסגרת ועידת המנכ”לים הבינלאומית של ה-WSJ שנערכה בוושינגטון בדצמבר האחרון, כשבמסגרת וועידת המנכ”לים היוקרתית הוקם ביתן ישראלי עם סטארטאפים ישראלים מובילים ומעניינים בתחומי המים והמזון שהמחישו הלכה למעשה את התרומה הישראלית לפתרון בעיות גלובליות באמצעות חדשנות.

הביתן הישראלי איפשר למשתתפים ולעיתונאים להיפגש עם החברות ולהבין לעומק את ההזדמנות הטמונה בחדשנות הישראלית לפתרון הבעיות הגלובליות.

לפניכם סרטון שהופק במיוחד עבור WSJ והוקרו בוועידה – החדשנות הישראלית שמסייעת לעולם:

 

מוזמנים לקרוא את הכתבות ולשתף:

 

 

 

 

 


מטה מינהל סחר חוץ

צור קשר עם: מטה מינהל סחר חוץ
ליצירת קשר לחצו >>