השנתיים האחרונות היו שנתיים מאתגרות בברזיל כמו בשאר העולם וקצת יותר. אחרי הכול זו אחת המדינות עם מספר הנפגעים והמתים מהמגיפה בין הגבוהות בעולם וכמו כל שוק אחר גם הכלכלה שלה נפגעה. אבל לקראת סוף נובמבר 2021 סיימה מערכת הבריאות של ברזיל לחסן בחיסון שני מעל ל- 70% מהאוכלוסייה, מבצע מרשים בפני עצמו שכן מדובר במעל ל-200 מיליון אזרחים שחלקם נמצאים באזורים כפריים ופחות נגישים.

עם סיום המבצע וההכרה של ארגון הבריאות והמדינות השונות בכלל החיסונים הניתנים, אזרחי ברזיל היו גם חופשיים יותר להיכנס למדינות אחרות ואירועים עסקיים. ברזיל כבר לא הוגדרה כמדינה ‘אדומה’ בישראל ובמדינות אחרות ויותר תיירים ואנשי עסקים החלו לפקוד את המדינה מחדש.

ההשפעה המיידית של זה החלה להיות מורגשת בעסקים. אחד הסממנים החשובים הוא נושא האירועים: תערוכות, כנסים, מפגשים אישיים כל אלה החלו לחזור לשגרה חדשה ועם כניסת 2022 ארגונים חזרו לתכנן אירועים פיזיים שהיו פעם בין החשובים בברזיל.

אנחנו מזמינים אתכם לספר לנו ‘מה מעניין אתכם בברזיל?’ ובהתאם לבחון את ההשתתפות באירועים השונים ולסייע לכם להיפגש עם גורמים שיכולים לקדם את החברה שלכם בברזיל.

אירועים כמו Hospitalar שהיה האירוע החשוב ביותר בתחום הבריאות בברזיל מתוכנן להתקיים, אירוע Rio Oil & Gas לתחום הנפט והגז גם הוא כבר נקבע לחציון השני של השנה. Intersolar America לתחום האנרגיה ועוד רבים אחרים.

נשמח לשמוע מה מעניין אתכם ואיך אנחנו יכולים לסייע לכם לחזור ולהיפגש

 

חשוב לציין, שאירועים שתוכננו להתקיים בצורה וירטואלית עליהם גם סיפרתי בבלוגים קודמים יתקיימו ועדיין פתוחים להרשמה. כמו אירוע הפודטק הגדול של מעבדת החדשנות The FoodTech Hub  שמתקיים זו השנה השלישית באופן וירטואלי. ההשתתפות היא ללא עלות, באופן וירטואלי וניתן למצוא פרטים נוספים באתר התערוכה. ניתן גם לפנות אלינו ונשמח לסייע