מאי 12, 2022

שרת הכלכלה והתעשייה, האלופה (במיל`) אורנה ברביבאי נפגשה אתמול בירושלים עם שר הייצור, החוץ, ההשקעות והדגה של אקוודור חוליו חֹוסֶה פְּרָאדֹו ועם שר השותפויות הציבוריות – פרטיות רוברטו סאלס. על הפרק: הידוק היחסים הכלכליים עם אקוודור וחתימה על מזכר הבנות בין המדינות

אתמול, יום רביעי ה-11.05.2022 נפגשה שרת הכלכלה והתעשייה, האלופה (במיל`) אורנה ברביבאי עם שר הייצור, החוץ, ההשקעות והדגה של אקוודור, ועם שר השותפויות הציבוריות – פרטיות של אקוודור,
הפגישה, שהתקיימה בלשכת השרה ברביבאי בירושלים, נערכה בהמשך לפגישת זום שהתקיימה בין מנהל מינהל סחר חוץ, מר אוהד כהן לסגן השר האקוודורי לייצור, סחר חוץ והשקעות – דניאל לאגארדה טומה (Daniel Legarda Touma) לפני כחודשיים.
במהלך הפגישה שוחחו השרים בדרכים להידוק שיתוף הפעולה הכלכלי והצמיחה העסקית הבילטראלית בין שתי המדינות. כמו כן על מנת לקדם את הרחבת קשרי והיקף הסחר, נחתם מזכר הבנות בדבר שיתוף פעולה בסחר וכלכלה כחלק מהעמקת הקשרים הקיימים.

מנהל מינהל סחר חוץ מר אוהד כהן: “מזכר ההבנות נועד לחזק את שיתוף הפעולה בתחומי הסחר ההדדי לרבות באמצעות הקמתה של ועדה משותפת שתפעל להעמקת והרחבת קשרי הסחר בין המדינות. מזכר זה מהווה אבן דרך ביחסים הכלכליים ואנו תקווה כי יגביר את היצוא והסחר בין המדינות”.

לקריאת הידיעה המלאה שפורסמה באתר רשויותיש ללחוץ כאן


מטה מינהל סחר חוץ

צור קשר עם: מטה מינהל סחר חוץ
ליצירת קשר לחצו >>