בלוג מינהל סחר חוץ

מה חדש בעולם - כתבות נבחרות

חברות Edtech ישראליות המעוניינות להתפתח לשוק האסייתי – אל תפספסו את ההזדמנות הבאה!

היוזמה השנתית של ארגון אספרנזה (www.esperanza.life) לקידום חברות סטארט-אפ ומיזמי חינוך בשלבי צמיחה חוזרת! מטרת התכנית Edventures Global Business Acceleration (GBA) Fellowship, היא להקנות לסטארט-אפים

קרא עוד »

קריאה לחברות הישראליות – בכירי החוף המזרחי בארה”ב ממתינים לכן!!

במסגרת פעילות Business Mentors Office Hours של נספחות החוף המזרחי בארה”ב מוזמנות חברות ישראליות בתחומי מדעי החיים, ריטייל, פינטק ועוד לבקש להפגש עם בכירים אמריקאים במגוון סקטורים למפגשים וירטואליים בני 20 דק’.

קרא עוד »

מוזמנים להציג ב-ExpoMEDICAL בואנוס איירס

הנספחות הכלכלית בארגנטינה מזמינה חברות ישראליות להשתתף בביתן לאומי בתערוכה בתחום המדיקל ExpoMEDICAL הוא האירוע השנתי הגדול ביותר בארגנטינה בתחום הבריאות. בתערוכה, המתקיימת בפעם ה-18,

קרא עוד »
לקראת חידוש מו"מ על הסכם סחר ישראל-הודו

מגעים לחידוש המו”מ לכינון הסכם סחר חופשי ישראל והודו

צוות בכירים ממשרד התעשייה והמסחר של הודו הגיע בראשית השבוע לישראל ונפגש עם מקביליו במינהל סחר חוץ שבמשרד הכלכלה והתעשייה בירושלים, במטרה לקבוע כללי מסגרת ותיאום ציפיות לקראת חידוש המו”מ לכינון הסכם אזור סחר חופשי בין ישראל והודו.

קרא עוד »

כלכלת אוסטרליה מתמודדת עם מציאות כלכלית מאתגרת ומשתנה

אם משבר הקורונה והפגיעה בסחר ובהובלה בעקבותיו תרמו לתחושת מחסור, הרי שהמלחמה המתמשכת באוקראינה החמירה את מגמת ייקור תשומות האנרגיה והחריפה את הפגיעה בשרשראות האספקה, ההובלה והלוגיסטיקה ואת אוסטרליה למציאות מורכבת שלא זכורה כמותה זה עשורים. מה הלאה?

קרא עוד »

לשכת המסחר הבינלאומית של דובאי מכריזה על כוונתה לפתוח נציגות בישראל

הנציגות של לשכת המסחר הבינ”ל תפעל לזהות הזדמנויות עסקיות והזדמנויות השקעה בעלות פוטנציאל גבוה במגזרי המסחר, הכלכלה הדיגיטלית, החקלאות, ביטחון המזון ותעשיית החלל, תוך מתן תמיכה ומענה לחברות ישראליות בכניסתן לשוק דובאי.

קרא עוד »

נחתם הסכם שיתוף פעולה כלכלי עם הפיליפינים

 היום (ה- 7.6), בטקס חתימה רשמי שהתקיים בלשכת השרה בירושלים חתמו שרת הכלכלה והתעשייה האלופה (במיל’) אורנה ברביבאי ושר הכלכלה והמסחר הפיליפיני מר רמון לופז (Mr Lopez. M. Ramon) על הסכם שיתוף פעולה כלכלי.

קרא עוד »

סקירת סקטור ההשקעות במקסיקו

שוק ההון סיכון המקסיקני נהנה מצמיחה משמעותית בחמש השנים האחרונות, המונעת בעיקר מהשקעות במגזרים מסוימים כמו פינטק, מסחר אלקטרוני ולוגיסטיקה. בעוד ששוק ההון סיכון המקסיקני

קרא עוד »

רוצה להתמקד ולקרוא רק מה שמעניין אותך?