וריזון, דוייטשה טלקום, NTT DOCOMO ראקוטן מובייל, סמסונג וודאפון הן רק חלק מחברות הסלולר שייקחו חלק בכנס הווירטואלי – Mobile 5G Innovation, Israel שיוזמים משרד הכלכלה והתעשייה ומכון היצוא

כנס 5G

כנס “Mobile 5G Innovation, Israel” הוא אירוע המובייל הגדול הראשון שמתקיים בצל הקורונה ויתקיים בין התאריכים ה- 17-18 בנובמבר, 2020. 

האירוע כולו יעסוק במהפכת הדור החמישי, בתקשורת הסלולארית. במסגרת התערוכה שכולה וירטואלית, יציגו 42 חברות ישראליות מגוון פתרונות טכנולוגים בתחומים של:XR, IOT, ערים חכמות, ברודקסטינג, telemedicine ופתרונות פינטק. בנוסף, יערכו פאנלים שיעסקו ב- G5 ויישומיו השונים עם נציגים מחברות גלובליות ויספקו תחזית על התחום כולו.

ה 5G  הוא המהפכה הטכנולוגית החשובה של העשור האחרון, הוא שידרוג יוצא דופן של רמת החיים תחומים רבים יושפעו מהנוכחות שלו, כמו תחום הבריאות, תרבות הפנאי, ערים חכמות ועוד.

התערוכה  תתקיים במתכונת וירטואלית ותאפשר צפייה בפאנלים, הרצאות, בקטלוג החברות המציגות, כולל פרטים מלאים על כל חברה וסרטונים, ואף תאפשר תיאום פגישות אישיות של האורחים מחו”ל עם החברות הישראליות. הפגישות מתואמות מראש ומאפשרות יצירת הזדמנויות עסקיות עבור התעשייה.

אוהד כהן, מנהל מינהל סחר חוץ – משרד הכלכלה והתעשייה: “המעבר לעבודה בעולם ווירטואלי מאפשר לנו לייצר יותר חיבורים עסקיים מבעבר. דוגמא לכך ניתן לראות באירוע ה-5G, אותו שיווקו  הנספחויות הכלכליות שלנו בעולם לאלפי חברות גלובליות. הנספחויות הצליחו למשוך ולארגן לחברות הישראליות למעלה מ-600 פגישות עם כ-1200 נציגי חברות זרות מובילות. אלו, עתידות להיחשף לפתרונות של 42 החברות הישראליות המציגות בתערוכה פתרונות מתקדמים המספקים מענה טכנולוגי למהפכה הצפויה עם פרישת רשתות ה-G5 ברחבי העולם. בין השאר, אורגנו מפגשים עם בכירי תעשיית ההייטק הגלובלית מחברות כגון: At&t, Verizon, Deutsche Telekom, Telecom Italia, Orange  וכו’. זו דוגמא נוספת לאופן בו מאפשר מערך הנספחויות הכלכליות לחברות בישראל לגשר על אתגרי הגישה לשווקים גלובליים ולאפשר את המשך פעילותן העסקית בזירה הבינלאומית.”

לדברי גדי אריאלי מנכ”ל מכון היצוא: “כנס Mobile 5G Innovation נועד לייצר לחברות הישראליות הזדמנויות עסקיות הנובעות מהפריסה המואצת של דור 5 ברחבי העולם. הטכנולוגיות הישראליות החדשניות יאפשרו למפעילים הסלולאריים ברחב העולם למקסם את השירותים שהם מעניקים ללקוחותיהם וכך גם את רווחיהם. מכון היצוא ממשיך לסייע לתעשייה הישראלית גם בימים מאתגרים אלו להגיע לשווקים בינלאומיים חדשים ולהרחיב את פעילותה. השתתפות בכנס שכזה תפתח דלתות רבות ותחשוף את התעשייה שלנו לחברות בינלאומיות כמו וריזון ודוייטשה טלקום”