ספטמבר 13, 2016

TLVface

ב-19.9-20.9 ייערך כנס הפורמטים הטלוויזיוני הבינלאומי הראשון בישראל, באולם האירועים “כליף” ביפו. לכנס יגיעו עשרות קניינים ונציגי ערוצי טלוויזיה מעשרות מדינות, תוצאה של עבודה מאומצת של מערך הנספחים המסחריים במנהל סחר חוץ ושל מכון הייצוא.

את הכנס יפתחו ויישאו דברים מנכ”ל משרד הכלכלה והתעשייה, מר עמית לנג ויושב ראש מכון הייצוא, מר רמזי גבאי.

בין האורחים הבולטים ניתן למנות את : tv1הצרפתית, Endemol ההולנדית, Prosiben הגרמנית, Mediaset האיטלקית, אדם ברקוביץ, ראש מחלקת הטלוויזיה של אחת הסוכנויות המובילות בשוק הבידור האמריקאי והאיש שסייע למכירת סדרת הנוער הישראלית “החממה” וגארי קרטר, חבר דירקטוריון סוכנות התוכן KLOK ויו”ר החטיבה הצפון אירופאית של ענקית ההפצה שיין לשעבר.

תעשיית הפורמטים הישראלית צמחה מאוד בשנים האחרונות. לפני כעשור הייצוא של פורמטים ושירותי צילום בארץ עמד על כ- 60 מיליון דולר וכיום הוא עומד על 380 מיליון דולר. ישראל נחשבת כיום לאחת מיצואניות הפורמטים המובילות להוליווד. בין הפורמטים שנמכרו בשנים האחרונות ניתן למצוא את השעשועון “הכספת”, “בטיפול”, “חטופים”, סדרת הילדים “החממה” ועוד פורמטים רבים. מדובר בנושא כלכלי ומסחרי שתורם רבות לכלכלה ולמשק הישראלי.

בכנס יוצגו עשרות פורמטים חדשים בפני האורחים מחו”ל שיוכלו לתאם פגישות B2B ולרכוש את הפורמטים.

לוז הכנס, הדוברים, הקטלוג ושאר הפרטים נמצאים באתר הכנס

מחבר שותף: ניב חנן 


ליאת שחם

ליאת שחם סיימה את תפקידה כנספחת הכלכלית מטעם משרד הכלכלה והתעשייה בספרד, וראש המחלקה הכלכלית בשגרירות ישראל במדריד 2018-2021.
צור קשר עם: ליאת שחם
ליצירת קשר לחצו >>