ינואר 17, 2017

בעוד פחות מחודש יתקיים הארוע החשוב והגדול ביותר של תעשיית הסייבר ותחום אבטחת המידע ברחבי העולם – תערוכת RSA בסן פרנסיסקו. בשנה שעברה השתתפו בתערוכה למעלה מ-500 חברות מציגות, רובן חברות סטארט-אפ לקראת ההשתלבות בשוק הסייבר ואבטחת המידע.

לצד חברות אלו, השתתפו גם חברות ותיקות בתחום, דוגמת מייקרוסופט, סימנטק, סיסקו, Qualcomm, RSA, IBM ועוד.   יותר מ- 40,000 איש ביקרו באירוע ונהנו מפאנלים, סדנאות והרצאות מהמעלה הראשונה כמו גם מנטוורקינג עם האנשים המשפיעים ביותר בתעשייה ומפעילויות חברתיות כגון מסיבת RSAC Codebreakers עם שריל קרואו, מפגש עם טוני הוק ועוד.

מינהל סחר חוץ, בשותפות עם מכון היצוא ומטה הסייבר מקימים באירוע ביתן לאומי שבו ייקחו חלק 51 חברות סייבר ישראליות. בכך יהפוך האירוע לתצוגת כוח משמעותית של תעשיית הסייבר הישראלית.

הביתן הישראלי יוקדש לקיום מפגשים עסקיים שנקבעים מראש על ידי הנספחים המסחריים עבור החברות הישראליות. במסגרתו יקבעו לחברות מאות פגישות עם השחקנים המעניינים והבולטים ביותר בתחום זה בארה”ב, וגם במדינות אחרות ברחבי העולם. מפגשים עסקיים אלו יקבעו לא רק בשטח התערוכה אלא גם באירוע צד ייחודי למשלחת הישראלית יום לפני תחילת התערוכה.

ישראל היא מהמדינות הראשונות בעולם שהכירו בחשיבות ההגנה על מערכות ממוחשבות ואבטחת המידע ובמשך השנים קמו חברות רבות המתמחות בתחום זה. כיום, תעשיית הסייבר המקומית כוללת מאות חברות ישראליות ועשרות חברות רב-לאומיות עם סניפים בישראל.

כנס ה- RSA מהווה הזדמנות מושלמת לפגוש את הטכנולוגיות, הטרנדים והאנשים הנכונים להגנה על העולם הדיגיטלי בזירה הבינלאומית.

לקריאה נוספת היכנסו לאתר הכנס

לפרטים נוספים צרו קשר עם מר יקיר דוידסון


יקיר דוידסון

צור קשר עם: יקיר דוידסון
ליצירת קשר לחצו >>