אוגוסט 19, 2020

החלו חילופי השליחויות בנספחויות הכלכליות, נכנס לתוקף הסכם הסחר החופשי בין ישראל לקולומביה והתחדשנו עם דף חדש בבלוג המינהל עם כל מה שרציתם לדעת על שווקי היצוא המובילים בעולם  

12 נספחות ונספחים כלכליים יצאו בחודשים הקרובים לשליחות וישלימו את מערך הנספחים של משרד הכלכלה והתעשייה ברחבי העולם.

גם בצל משבר הקורונה, מערך הנספחים הכלכליים של מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה, ממשיך לסייע לתעשייה הישראלית, וזאת על אף ביטולם של תערוכות ואירועים רבים ברחבי העולם. המינהל עבר לפעילות מוגברת באמצעות וובינרים מקצועיים, המהווים פלטפורמה למפגש וירטואלי עסקי בין חברות ישראליות וחברות זרות.

הנבחרת היוצאת של הנספחים והנספחות לבירות הכלכליות ברחבי העולם:

מר עופר פורר-ללונדון, בריטניה. מר דניאל קולבר- לטוקיו, יפן. גב’ טל סיינוק- ללימה, פרו. מר ליאור שפינדל- לסנטיאגו, צ’ילה. מר תומר היווי- למנילה, הפיליפינים. גב’ ענת כץ – לניו יורק, ארה”ב. מר יוסי אקרמן –לנציגות הישראלית ב- OECD, צרפת. גב’ אסתר אליאס – לברלין, גרמניה. מר יואב חיימי – להונג קונג. מר גל סף – להאנוי, וייטנאם. גב’ נטאשה זנגין – לניו-דלהי, הודו. מר ליאור יפה – למקסיקו-סיטי, מקסיקו. 

חילופי משמרות בחודש האחרון – נספחים ונספחות כתבו על סיום והתחלות חדשות:

כניסה לתוקף של הסכם אזור הסחר החופשי ישראל-קולומביה

בתאריך 11 באוגוסט 2020 נכנס לתוקף הסכם אזור הסחר החופשי ישראל-קולומביה. על תכני ההסכם ונתוני הסחר הנוכחיים תוכלו לקרוא בכתבה מאת ניר אדם סלע, הנספח הכלכלי בקולומביה. 

colombia_israel

חדש! עמוד סקירות כלכליות

כל מה שרציתם לדעת על שווקי היצוא המובילים ברחבי העולם- במקום אחד


תמר להב

צור קשר עם: תמר להב
ליצירת קשר לחצו >>