חברות ישראליות בתחום הציוד הרפואי, האירוע הבא הוא עבורכן!

ה-MDR וה-IVDR הנן רגולציות חדשות של האיחוד האירופי בתחום הציוד רפואי. רגולציות אשר הכניסו שינויים משמעותיים על פני הדרקטיבות הישנות. בסקר שערך אגף מדיניות והסכמי סחר במינהל סחר חוץ לאחרונה, עלו אתגרים רבים לחברות הישראליות כתוצאה מכניסת הרגולציות לתוקף. מנהל סחר חוץ פועל מול הנציבות האירופית על מנת להציג את הקשיים של החברות הישראליות ולקדם שיח על שינויים שצפויים כפי הנראה בנוגע ליישום הרגולציות באיחוד האירופי.

חברות ישראליות, המייצאות למדינות האיחוד האירופי או עתידות לייצא, מוזמנות לשולחן עגול, שיערך בזום עם מומחה מנציבות האיחוד האירופי, מריו גבריאלי קוסאלו DG SANTE, Legal and Policy Officer Medical Devices, אשר ישפוך אור על הסוגיות שעלו.

במפגש נקבל סקירה על הרגולציות וההתפתחויות האחרונות, וכן נקיים מפגש שאלות ותשובות על כל מה שמעסיק את החברות והאתגרים שהן חוות.

כהכנה למפגש מומלץ לקרוא את נייר המידע אשר הוכן על ידי הנספחות הכלכלית לאיחוד האירופי בבריסל.

 

רגולציה
רגולציה

 

תכנית האירוע

  • האירוע יתקיים ביום ד’, ה-29 למרץ 2023, בין השעות 14:30 עד 16:00 ויונחה על ידי לנה זייגר, מנהלת מחלקת הסכמים בילטרלים (אירופה) במינהל סחר חוץ.
  • דברי פתיחה וברכה: מר עמי לוין, הציר הכלכלי לאיחוד האירופי בבריסל
  • סקירה מקצועית אודות רגולציות ה-MDR וה-IVDR: מר מריו קוסאלו, נציבות האיחוד האירופי
  • החלק העיקרי: Q&A

ההשתתפות באירוע ללא תשלום אך מותנית בהרשמה מראש.

 

חברות המעוניינות לשלוח שאלות או אתגרים אשר יועלו במהלך ה Q&A, מוזמנות להעביר לתיבת הדואר IsraelFTAs@Economy.gov.il עד לתאריך ה-22.3.2023 (באנגלית).

 

* המפגש יתקיים בשפה האנגלית, יוקלט וישלח לנרשמים בסיומו *


מטה מינהל סחר חוץ

צור קשר עם: מטה מינהל סחר חוץ
ליצירת קשר לחצו >>