נובמבר 05, 2015
נובמבר 05, 2015

ועידת סחר החוץ השנייה של ישראל תתקיים ב-13.1.15 במלון הילטון בתל-אביב.

Banner2016New

הוועידה, שהיא האירוע הגדול מסוגו בישראל בנושאי סחר חוץ, תעמוד השנה בסימן “הזדמנויות עסקיות בשווקים המתעוררים” ותרכז את הנושאים הרלוונטיים ליצואנים בתחום זה, החל מאיתור ההזדמנויות העסקיות ומציאת השותפים דרך, ממימון בין לאומי וכלה בכלי הסיוע של משרד הכלכלה ליצואנים.

הנספחים המסחריים של משרד הכלכלה, המוצבים בכלכלות המתעוררות, יגיעו לישראל על מנת להציג את המגמות וההזדמנויות במדינות נבחרות בעולם ולהיפגש עם אנשי עסקים, יזמים ויצואנים המעוניינים לפרוץ אל שווקים חדשים או לאתר תחומי ייצוא אטרקטיביים. הנספחים המסחריים, ניצבים בדרך קבע במוקדי הפעילות הכלכלית הערה מסביב לעולם – בדגש על בירות כלכליות מובילות – מסייעים ליצואנים וגורמים עסקיים ישראליים לחדור לשווקים חדשים, לאתר שותפים עסקיים בחו”ל ומקורות מימון והשקעות בינלאומיות.

בנוסף למושבים המרתקים, תתקיים במקביל לוועידה תערוכה ובה ניתן יהיה לפגוש את מנהלי הקרנות וכלי הסיוע, הייעוץ וההדרכה של מערך סחר החוץ של מדינת ישראל, הכולל את מינהל סחר חוץ, מכון היצוא הישראלי, מתימו”פ ועוד (פרטים על המציגים בתערוכה ניתן למצוא בלשונית “שותפים”).

הדוברת המרכזית בוועידה היא Abby Joseph Cohen, כלכלנית בעלת שם עולמי ונשיאת המכון לשווקים גלובליים ואסטרטגית ראשית בבנק ההשקעות גולדמן סאקס.

Abby Joseph Cohen

בוועידה השנה יתקיימו יתקיימו שני מושבים, האחד יעסוק בנושא מימון של פרויקטים במדינות מתפתחות והשני ידון בהזדמנויות העסקיות באזורים בולטים בעולם (‘Hot Spots’).

לפרטים נוספים ולהרשמה, היכנסו לאתר הוועידה.

 

מחכים לכם!


אהוד גונן

צור קשר עם: אהוד גונן
ליצירת קשר לחצו >>