ינואר 03, 2021

הצטרפו לפאנל חדשנות בבריאות כמנוע צמיחה – כיצד להפוך את המשבר להזדמנות כלכלית?

משבר הקורונה חשף את החולשות של מערכת הבריאות הישראלית אבל גם הציף את היכולות של הטכנולוגיה במאבק נגד הנגיף, והאיץ תהליכי חדשנות בעולם הרפואה.

בוועידת Innovative health Il 2 של TheMarker Labels וההסתדרות הרפואית בישראל ידונו במרוץ המדעי למיגור הקורונה, באתגרים ובהזדמנויות העומדים בפני מערכת הבריאות בשנים הקרובות.

איך תאגידים, חברות וסטארטאפים בתחום הבריאות יכולים להפוך את המשבר להזדמנות עסקית ואיך תחום הבריאות הדיגיטלית והפיתוחים הטכנולוגיים בעולם הרפואה יכולים להפוך למנוע הצמיחה של ישראל?

הכנס מיועד לכל העוסקים בתחום הבריאות – מקבלי החלטות, נציגים מבתי החולים, קופות החולים, רופאים, מנהלים בכירים בתחום הבריאות, משקיעים, חברות טכנולוגיה מהתחום ולכל מי שמתעניין בימים אלה בעתיד מערכת הבריאות בישראל.

בין נושאי הכנס:

* אסטרטגיית היציאה מהמשבר, האם הפתרונות החדשניים שהוטמעו מסייעים למערכת הבריאות להתמודד עם המצב וכיצד צריכה לתפקד מערכת הבריאות אחרי עידן הקורונה.

* המרוץ המדעי למיגור הקורונה – העולם נערך בימים אלה למבצע חיסונים נרחב, אבל יש עדיין הרבה חוסר וודאות לגבי החיסונים השונים ויעילותם ולגבי תופעות הלוואי. בינתיים חברות ישראליות, סטרטאפים ומדענים ממשיכים לפתח חיסונים, תרופות ופתרונות חדשים נוספים שיכולים לסייע להתמודד עם הנגיף. ננסה להבין איך החדשנות הישראלית והבינלאומית מתגייסת נגד הקורונה.

* חדשנות בבריאות כמנוע צמיחה – לתעשיית החדשנות הישראלית יש הרבה פתרונות להציע לאתגרים החדשים בתחום הבריאות והגידול הצפוי בביקוש לשירותים דיגיטליים. אין ספק שחברות הטכנולוגיה הישראליות בתחום יכולות להפוך את משבר הקורונה להזדמנות כלכלית חסרת תקדים. איך אפשר לקדם שיתופי פעולה בין סטארט־אפים, חברות גדולות, ממשלות ומוסדות רפואיים כדי להאיץ תהליכים, ולהפוך את תחום הבריאות לאחד ממנועי הצמיחה של ישראל.

בוועידה ייקחו חלק דוברים בכירים בענף הרפואה והחדשנות ובין המוזמנים יהיה גם מר אוהד כהן, מנהל מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה

אוהד כהן, מנהל מינהל סחר חוץ

הוועידה תשודר באתר TheMarker  ב- 20 בינואר 2021, בין השעות: 14:00- 17:00

להרשמה וקבלת קישור לצפייה בוועידה: mrkr.li/health21


מטה מינהל סחר חוץ

צור קשר עם: מטה מינהל סחר חוץ
ליצירת קשר לחצו >>