נובמבר 28, 2016

יש לך מוצר צריכה מ-ד-ה-י-ם שאתה לא מבין איך הוא עוד לא BEST SELLER? כל אחד מאתנו שקוע ביום יום ובשוטף ורץ ממשימה אחת לשנייה – צריך לנהל מערך ייצור, לנהל עובדים, מפיצים, מוכרנים, להיערך לתערוכה בחו”ל, לתחזק לידים עסקיים, לשלוח דוגמאות, לקיים פגישות, לנהל מו”מ ואם כל זה מצליח אז גם לספק בסוף הזמנות יצוא שייצאו בזמן, יעמדו באיכות הנדרשת וימצאו חן בעיניי הלקוח בחו”ל שירצה לשוב ולהזמין מאיתנו סחורה חדשה.

העולם צועד בצעדי ענק ומה שהיה חדשני אתמול – היום כבר נשמע מיושן. הטכנולוגיה מכתיבה לנו מציאות אחרת, הזמנים מתקצרים, הלקוחות קרובים אלינו מתמיד באמצעות הטלפון הנייד והרשתות החברתיות וצריך למצוא את הזמן והדרך לבלוט בתוך ים של היצע, לתקשר נכון עם הלקוחות שלנו, ולחשוב תמיד צעד אחד קדימה.

בכנס מוצרי צריכה של מכון היצוא שיתקיים בפעם השלישית ב- 12.12.16 במלון דן פנורמה תל אביב תוכל/י לפגוש יצואנים רבים כמוך ולקבל כלים ייחודים שיזניקו את היצוא שלך קדימה: כלים לשימוש חדשני בפלטפורמות דיגיטליות, ידע- איך להפוך את הנטוורק שלך להזדמנות עסקית, מידע על סיכונים וסיכונים בהסכמים אסטרטגיים, ואיך הופכים  מוצר לסיפור מנצח. השנה, לראשונה, גם יתקיים סשן מיוחד של נטוורקינג בין משתתפי הכנס.

הכנס מיועד ליצואנים ויצרנים של מוצרי צריכה: מזון ומשקאות, יין, תוצרת טרייה, קוסמטיקה וטואלטיקה, מוצרים לבית, למשפחה ולמשרד, מוצרים לילדים ותינוקות, תכשיטים, אופנה, חפצי חן וכיו”ב.

הכנס ללא עלות אבל מצריך הרשמה מוקדמת. מהרו להירשם – מספר המקומות מוגבל.

להרשמה:

http://www.export.gov.il/heb/services/college/events/events,1992/?redirect=no

 


עופר פורר

מנהל תחום אמריקה. שימש כנספח הכלכלי בקוריאה הדרומית עד 2014. החליף אותו בתפקיד שי פילר. בוגר מדעי המדינה ומוסמך בדיפלומטיה מאוניברסיטת ת"א. לעופר ניסיון בתחום הפיננסים בבית ההשקעות "תמיר-פישמן". טרם שליחותו כנספח מסחרי בקוריאה, שימש כראש ענף במחלקת צפון אמריקה במנהל סחר חוץ במשרד התמ"ת.
צור קשר עם: עופר פורר
ליצירת קשר לחצו >>