הזדמנות להשתתף בשתי תכניות האצה של תאגידי ענק יפנים - בלוג מינהל סחר חוץ


בחר בלוג

הצטרפו לרשימת התפוצה
הכירו את הנספחים הכלכליים
בקשה לתעודת יצואן
Emerging Markets

הזדמנות להשתתף בשתי תכניות האצה של תאגידי ענק יפנים

פורסם ע"י , נספחת כלכלית- טוקיו, יפן , בתאריך 6 בדצמבר 2017

הזדמנות להשתתף בשתי תכניות האצה של תאגידי ענק יפנים

הנספחות הכלכלית בטוקיו שמחה להודיע ולהזמין חברות ויזמים ישראלים להשתתף בשתי תחרויות חדשנות של תאגידים יפניים בינלאומיים. ההרשמה לתחרויות נפתחה בשבועות האחרונים ותיסגר באמצע חודש ינואר 2018. מאחורי שהתחרויות עומדים שניים מהתאגידים הגדולים ביפן והן מהוות הזדמנות מצוינת להיחשף הן לשוק היפני והן לשוק הבינלאומי.

תכנית החדשנות השלישית של סופטבנק:

תכנית החדשנות של תאגיד סופטבנק היפני יצאה לדרך בפעם השלישית, ואנחנו שמחים להזמין חברות ישראליות להשתתף בתכנית. סופטבנק מחפשת אחר טכנולוגיות ושירותים אשר בעזרת המעטפת של שירותי סופטבנק וחברות הבנות שלה ייצרו עסקים חדשים עם חשיפה גלובאלית.

סופטבנק הינו  תאגיד הטלקומוניקציה הגדול ביפן ואחד מגופי ההשקעות היפנים  הגדולים בעולם אשר השקיע בעבר בחברות כגון אובר ועליבאבא.

בשנים האחרונות הולכת וגדלה ההתעניינות של סופטבנק בחברות ישראליות. רק בשנה האחרונה השקיעה סופטבנק 4.4 מיליארד דולר בחברת WEWORK  וכ100 מליון דולרים בחברת הסייבר "סייברזון".

המחזור השלישי של תוכנית החדשנות יתמקד  השנה בחמישה תחומים:VR/VR,AI,Edtech,Home וקטגוריה בשם Distrupt אשר מחפשת טכנולוגיות ושירותים חדשניים לחלוטין.

ההרשמה לתוכנית נסגרת ב16 לינואר 2018. פרטים נוספים על התחרות בלינק המצורף

האקסלטור הדיגיטלי השלישי של תאגיד הבנקאות MUFG:

קבוצת הבנקאות הגדולה ביפן פותחת בפעם השלישית את האקסלטור הדיגיטילי שלה ומחפשת חברות ומוצרים פורצי דרך עם פוטנציאל כלכלי גלובאלי

MUFG (Mitsubishi UFJ Financial Group) הינה קבוצת הפיננסים הגדולה ביפן והחמישית בגודלה בעולם מבחינת היקף הנכסים אותו היא מנהלת.  התכנית מחפשת קבוצות של עד 3 יזמים/שותפים עם חברות בעלות ותק של לא יותר  מחמש שנים.

השנה מתמקדת התחרות בתחומי הפינטק השונים ובטכנולוגיות מתקדמות בתחומי הAI, בלוקצ'יין, IOT ותחומים נוספים. MUFG מחפשת חברות עם מוצר מהפכני שרוצים לשנות את העולם. בסופו של תהליך המיון ייבחרו כ5-7 חברות אשר יקבלו שירותי מנטורינג, ייעוץ עסקי, חשיפה בינלאומית, חלל עבודה משותף בטוקיו ושירותים נוספים.

ההרשמה לתוכנית נסגרת ב14 לינואר 2018. פרטים נוספים על התחרות בלינק המצורף

 

נועה אשר נספחת כלכלית- טוקיו, יפן

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספחת כלכלית- טוקיו, יפן, נועה אשר