ספטמבר 11, 2014
ספטמבר 11, 2014

הרעיון להקים את האתר הזה עלה לפני מס’ שנים, אבל את ההחלטה להתקדם בצענו רק בשנת 2012.

למזלינו – משרד האסטרטגיה שלנו : קונספטיקה, המליץ בית תוכנה מקצועי לבניית אתרים – טריוטק.

את התהליך הוביל אריק מטריוטק, ולאחר מספר פגישות ו’פינג פונג’ של שאלות ותשובות, קבלנו את המלצתם לבניית אתר מרובה – MULTI SITE – מה שאפשר לנו לבנות אתר לכל מדינה ובכל זאת להינות מריכוז התכנים באתר הראשי כך שעמודי הסקטורים שלנו מכילים את התכנים מכל המדינות.

וורדפרס מולטיסייט אפשרה לנו גם להקים אתר נוסף בתצוגה שונה לחלוטין – אתר סין וכן להתאים את הדרישות לכל מדינה, או מחלקה – כגון הבינל ו OECD.

את האפיון המקצועי ליווה שליטה בטכנולוגיות ובפרקטיקות המתקדמות ביותר (נכון למועד ההקמה שלה אתר) שעזרה לנו לקבל החלטות שהובילו לתוצאה ממנה אנחנו מרוצים.

ידוע שבזמן בניית אתר עולות אפשרויות נוספות ולעיתים גם מגבלות (הרי מדובר במוסד ממשלתי בעל כללי נוקשים לאבטחת מידע ומניעת חבלה באתר) שדרשו מאיתנו לסמוך על הספקים שלנו שיובילו אותנו לפתרון הטוב ביותר. הלכה למעשה – למרות נסיונות מרובים לפגוע באתרים שלנו כולל מס’ ימי ‘מתקפה על ישראל’ מצד ארגון אנונימוס ואחרים, האתר שלנו לעולם לא ירד מהאוויר או נפגע וגם במחלקת המחשוב שלנו התפעלו מהעטיפה הטכנולוגית שסיפקה לנו חברת טריוטק.

בימים אלו האתר שלנו עובר שדרוג – באופן טבעי בצענו את הפעולה עם הספקים הקיימים ולאחר סדרת אישורים מתהיל”ה – התקשרנו עם טריוטק לקבלת אחסון ותמיכה לאתר – מה שנותן לכולנו לישון בשקט ולעסוק בקידום העסקים של חברות ישראליות בחול – וביצירת תוכן איכותי באתר:)

בתאור

 


עופר פורר

מנהל תחום אמריקה. שימש כנספח הכלכלי בקוריאה הדרומית עד 2014. החליף אותו בתפקיד שי פילר. בוגר מדעי המדינה ומוסמך בדיפלומטיה מאוניברסיטת ת"א. לעופר ניסיון בתחום הפיננסים בבית ההשקעות "תמיר-פישמן". טרם שליחותו כנספח מסחרי בקוריאה, שימש כראש ענף במחלקת צפון אמריקה במנהל סחר חוץ במשרד התמ"ת.
צור קשר עם: עופר פורר
ליצירת קשר לחצו >>