מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה, מכון היצוא הישראלי והתאחדות התעשיינים מזמינים אתכם להשתתף בכנס "הזדמנויות עסקיות בהודו"- שייערך ב22 למאי במלון דן תל אביב בנוכחות הנציגים הכלכליים של ישראל בהודו.

מה לא נאמר כבר על תת היבשת הצומחת – "הנמר האסייתי" החדש, עם קצב צמיחה של 7.5% ואוכלוסייה של 1.2 מיליארד איש, הודו נחשבת לאחת הכלכלות העולות בעולם. ראש ממשלת הודו נרנרדה מודי עלה לשלטון בשנת 2014 והביא איתו בשורה של ממש למגזר הממשלתי והפרטי, מודי מוביל שורה של רפורמות מרשימות, ביניהן רפורמת "ללא מזומנים" שהושקה בנובמבר האחרון.

לצד ההזדמנויות המגוונות הקיימות ישנם אתגרים רבים ביצירת פעילות עסקית בהודו והנציגים הכלכליים של ישראל מביאים אליכם את הודו לתל אביב בכנס מקצועי "הזדמנויות עסקיות בהודו":
שי מוזס, הנספח המסחרי שלנו בבנגלור ינהל פאנל על הדרך ליצירת נוכחות מסחרית מקומית בהודו, דנה נהרי, הנספחת המסחרית שלנו במומבאי תנהל שיחה עם נציגי תאגידים הודים על מרכיבי ההצלחה בעבודה המשותפת עם חברות ישראליות והנספח המסחרי שלנו בדלהי ברק גרנות יפצח את הדרך הטובה ביותר לנצח ולהבין את הרגולציה ההודית.

אנו מזמינים אתכם בואו להתרשם מהפוטנציאל העצום בתת היבשת הצומחת, לערוך פגישות אישיות עם הנציגים הכלכליים, להכיר את התוכניות הממשלתיות, ההטבות, מסלולי התמיכה וההזדמנויות ליצואנים, לגלות כיצד להתמודד עם הרגולציה והחסמים ולעלות על הדרך הנכונה לנוכחות מסחרית והצלחה עסקית ברפובליקת ההזדמנויות הבלתי נגמרות.

ההשתתפות בכנס אינה כרוכה בתשלום.
ליצירת קשר, פרטים נוספים והרשמה 

 

 

6 תגובות

 1. שמי טולי שטרק, סמנכ"ל פיתוח עסקי של חברת MTR Wireless communication.
  חברתנו היא חברת היי-טק ישראלית מובילה העוסקת בקריאה מרחוק של מים,חשמל גז וניהול מערכות תאורה מתקדמות על אותה תשתית תקשורת .
  כמו כן לחברה פרוטוקול תקשורת ייחודי, פרוטוקול קנייני (פטנט)MESH וטכנולוגיות אלחוטיות דו-כיווניות ופתרונות תוכנה לשוק ה- AMI /Smart City / Smart Meter /Smart Grid .
  לחברה פלטפורמת תוכנה מקיפה לנהל ולשלוט על כל תחום המים / גז / רשת החשמל ורשת ההפצה.
  MTR מחפשת הזדמנויות חדשות ושותפים עסקיים לחברה שלנו בעולם AMR / AMI, עיר חכמה ועולם הרשת חכמה.
  אלה אנו מחפשים שותפים פוטנציאליים בשווקים חדשים כדי לשלב את הטכנולוגיה של MTR למוצרים שלהם.
  נשמח לדבר על שיתוף פעולה עתידי.

 2. נא לרשום אותי כנציג האגודה הישראלית לטקסטיל ולאופנה
  נשמח להשתתף..נא לקשר אותנו עם נציגים מענף הטקסטיל והאופנה במידה ויגיעו עם המשלחת.

 3. שבוע טוב!
  אני טס לחו"ל בערב ולא אוכל להשתתף בכל הכנס.
  מבקש לייצור קשר עם תמר זיו לתאם פגישה "בפרוזדור" כמה שיותר מוקדם
  תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.