מבזקים
יום שבת , 24 יוני 2017
למדריכים נוספים >>
 • תכנית "כסף חכם"

  תכנית סיוע חדשה לתעשייה, שמטרתה השגת גידול משמעותי בהיקף המכירות של החברות המשתתפות בה בשווקים הבינלאומיים תוך התמקדות בפיתוח היכולות השיווקיות בשוק יעד אחד או שניים אשר יוגדרו מראש. חברה שמבקשת להשתתף בתכנית, תגיש הצעה מעמיקה וממוקדת לתכנית שיווקית בשוק יעד שתבחר. לאחר שהשתתפותה בתכנית תאושר, תזכה החברה לסיוע כספי ולווי מקצועי ע"י יועץ שיווקי, מערך הנספחים …

 • תוכנית הודו, סין ויפן ("קרן המאה מיליון")

  תוכנית הודו, סין ויפן ("קרן המאה מיליון")

  תכנית סיוע לחברות ישראליות להקים נציגות שיווקית בסין באמצעות מימון בגובה של 50% מההוצאות, עד לסכום כולל של 2.5 מיליון ₪ לשלוש שנים.

 • קרן סיוע בפרויקטים ובמכרזים בין-לאומיים

  קרן סיוע בפרויקטים ובמכרזים בין-לאומיים

  קרן המעניקה החזר הוצאות בשיעור של 50% מההוצאות הכרוכות בהכנת סקר היתכנות או הגשת הצעה למכרזים בינלאומיים. חברות ישראליות רבות מנסות להרחיב את פעילותן לשווקים שמעבר לים.

לקרנות נוספות >>
מידע שימושי וקישורים >>
באנר מדריך ליצואן מעודכן

קידום היחסים הכלכליים בין ישראל לסין

 • מינהל סחר חוץ

  מינהל סחר חוץ

  מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה, האמון על ניהול ונווט מדיניות הסחר הבינלאומית של מדינת ישראל מעמיד לרשותך, התעשיין הישראלי, מערך כלים ייחודי המיועד לסייע לנווט בהצלחה בין האתגרים הכרוכים בסחר עם סין במטרה למצות את הפוטנציאל הרב הטמון בהידוק קשרי הסחר והכלכלה עם הענק הסיני.

  להמשך קריאה >>
 • צוות המשימה ישראל-סין

  צוות המשימה ישראל-סין

  צוות המשימה הבין-משרדי לקידום הקשרים הכלכליים בין ישראל וסין בראשות ראש המועצה הלאומית לכלכלה, פרופ' יוג'ין קנדל, הוקם בחודש מאי 2013, בעקבות ביקורו של ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו, בסין, ובשל ההבנה כי גיוון שווקי היעד של ישראל קריטי לעתידה הכלכלי.

  להמשך קריאה >>
עובדות ונתונים
יצוא: $1.971 טריליון.
יבוא: $1.653 טריליון.
יצוא של ישראל : 2.2 מיליארד
יבוא לישראל : 6.5 מיליארד
סקטורים מובילים ביצוא ישראלי לסין: רכיבים אלקטרוניים – 40%, מינרלים וכימיקלים – 17%, יהלומים ואבנים יקרות – 11%, ציוד רפואי – 7%, ציוד מכני ואלקטרוני – 6%, ציוד תקשורת – 4%.
להמשך קריאה >>